dodano: 2021-04-03 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5STR

Jak Resident Evil Village prezentuje się na PlayStation 4 Pro? Oto zwiastun. Nowy plakat prezentuje intrygującą postać...

Autor: AnoX
Jak Resident Evil Village prezentuje się na PlayStation 4 Pro? Oto zwiastun. Nowy plakat prezentuje intrygującą postać...
23°
0

Nowy zwiastun ukazuje Resident Evil Village na PlayStation 4 Pro, a w sieci wyciekł plakat prezentujący tajemniczą postać.

Prezentacja Resident Evil Village na PlayStation 4 Pro

Redakcja IGN-u opublikowała pierwszy ekskluzywny materiał wideo, prezentujący poziom gry Resident Evil Village w wersji na konsolę PlayStation 4 Pro.

Gra niestety nie prezentuje się także dobrze jak ma to miejsce w przypadku dotychczasowych materiałów, różnice są dość dostrzegalne.

Przeczytaj także: Steel Rats za darmo na GOG.com

Są tu jednak plusy, ponieważ w końcu doczekaliśmy się materiału, którego nie możemy oskarżać o jakieś większe ulepszanie materiału wizualnego.

Tajemniczy plakat RE Village - Postać z maską...

Przypadkiem do sieci trafił także nowy plakat z gry, na którym wyraźnie widzimy postać, a w zasadzie jej twarz z efektowną maskę. Proporcje są zadziwiające, w związku z czym rozpoczną się poszukiwania dotyczące tego kto to może być....

Photo Mode trafi do Resident Evil Village?

Ponadto w trakcie materiału wideo dostrzec możemy, że gra najpewniej otrzyma także... tryb fotograficzny!

 

 

Resident Evil VIII Village ma się ukazać od 7 dnia maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych i Google Stadia.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama