36°
0
dodano: 2020-09-14 23:10:44

Jakie polskie gry pojawiły się na PAX Online x EGX Digital 2020? - Zestawienie obecnych propozycji!

Autor: AnoX
Od soboty w sieci odbywa się PAX Online x EGX Digital 2020, wydarzenie w odbywające się w pełni w sieci. Jakie polskie propozycje pojawił się na imprezie?
 
Kolejne wydarzenie rozpoczęło się w sieci, w związku z czym do 20 września gracze mogą się zapoznać z wieloma materiałami, ogłoszeniami oraz udostępnionymi wersjami demonstracyjnymi, które będziemy mogli swobodnie sprawdzić. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć przy tej okazji polskich tytułów, które są dostępne w różnej formie. Jakie propozycje pojawiły się na wirtualnych targach?

Prison Simulator na PAX Online x EGX Digital 2020

Podczas imprezy gracze mogą bliżej zapoznać się z symulatorem Prison Simulator, w ramach którego mieszczące się w Czeladzi studio prezentuje nie tylko nowe materiały z rozgrywki, ale także oferuje graczom wersję demonstracyjną projektu do sprawdzenia.
 
 

Book of Demons HELLCARD na PAX Online x EGX Digital 2020

Podczas połączonych, wirtualnych wydarzeń zapoznać się możemy także z kolejnym tytułem rodzimego studia Thing Trunk, które po udanym Book of Demons, tym razem prezentuje kolejny projekt w ramach swojego świata przedstawionego. Także w tym przypadku możemy sprawdzić wersję demonstracyjną!
 

WORLD OF HORROR na PAX Online x EGX Digital 2020

Wirtualnie obecny jest także polski, niezależny horror World of Horror, który znajdując się na etapie Wczesnego Dostępu stanowi spory sukces, gromadzący wielu, wielu graczy. To jeden z ciekawszych sukcesów w segmencie studiów niezależnych.
 
Karta na Steam
 

The Riftbreaker na PAX Online x EGX Digital 2020

Polskie studio EXOR Studios pojawiło się na wydarzeniu z wersją Prologue gry The Riftbreaker, dzięki której będziemy mogli z przyjemnością zapoznać się z nową porcją 
 

Hell Architect na PAX Online x EGX Digital 2020

Woodland Games oraz PlayWay nie odpuścił wirtualnego PAX-a, gdzie udostępniły nowe materiał i wersję demonstracyjną gry Hell Architect, starającej się zaoferować graczom strategię w piekielnym klimacie.
 

Model Builder na PAX Online x EGX Digital 2020

Studio Moonlit i Kuba Wójcik pojawili się w sieci z prezentacją swojej intrygującej propozycji o składaniu modeli. Samodzielnie też możemy się zapoznać z grą.
 
 

Lust from Beyond Scarlet na PAX Online x EGX Digital 2020

Movie Games pojawiło się na imprezie ze swoim Lunarium, kolejną grą z uniwersum Lust from Beyond - Lust from Beyond Scarlet, tym razem stawiającą na większą dawkę okultyzmu i potwornych motywów.
 

Ghostrunner na PAX Online x EGX Digital 2020

Nadchodzący, potencjalny cyberpunkowy hit ma zaoferować graczom nowe, ważne ogłoszenia które gracze mogą już odblokować na specjalnej stronie.
 

Paradise Lost na PAX Online x EGX Digital 2020

Alternatywna rzeczywistość wypełniona atomem oraz bunkrem w okupowanej Polsce to warunki, w ramach których gracze będą mogli delektować się oryginalnymi warunkami, jakich w innych tytułach niż Paradise Lost nie świadczycie.
 

Inkulinati na PAX Online x EGX Digital 2020

Nietypowa strategia w klimacie średniowiecznych... ksiąg i rysunków pojawiła się na wydarzeniu, gdzie gracze mogą się zapoznać z przyjemną propozycją, poprzez jej wersję demo.
 

Trash Sailors na PAX Online x EGX Digital 2020

Najnowsza propozycja studia i tinyBuild doczekały się wprowadzenia wersji demonstracyjnej, dzięki której gracze mogą samodzielnie spróbować swoich sił z budowaniem okrętu w oparciu o śmieci na morzach czy rzekach.
 
 

Observer System Redux i The Medium na PAX Online x EGX Digital 2020

Polskie Bloober Team pojawiło się ze swoimi nadchodzącymi propozycjami - Observer System Redux oraz The Medium, które tej jesieni będą przerażać graczy, także na nowej generacji konsol.
 
 

Rustler (Grand Theft Horse) na PAX Online x EGX Digital 2020

Justu Games i Games Operaters pojawił się z wersją demonstracyjną swojej gry Rustler (Grand Theft Horse), oferującej nam nietypową rozgrywkę bazujących na pierwszych odsłonach serii GTA.
 
Karta na Steam

Wingspan (Na skrzydłach) na PAX Online x EGX Digital 2020

Na wirtualnych targach pojawiło się Wingspan (Na skrzydłach), czyli nowa propozycja poznańskiego studia Monster Couch, które tym razem zabrało się za popularną grę karcianą, zabierają ją do nowej rzeczywistości. 
 
Karta na Steam

Gamedec na PAX Online x EGX Digital 2020

Anshar Studios przybyło na wirtualny EGX i PAX z wersją demonstracyjną, dzięki której gracze mogą zapoznać się z nietypową RPG-ową zabawą w cyberpunkowym świecie Gamedec.
 

Shing! na PAX Online x EGX Digital 2020

Również i Shing! doczekał się swojej wersji demo, którą obecnie możemy zakupić i sprawdzić, zanim zdecydujemy się na ewentualny zakup pełnej wersji.
 
 

Gatewalkers na PAX Online x EGX Digital 2020

A2 Softworks pojawiło się na wirtualnej imprezie z nowymi materiałami z Gatewalkers, dzięki czemu będziemy mogli delektować się większą porcją informacji i prezentacji z zabawy.
 

Fury Unleased na PAX Online x EGX Digital 2020

Komiksowa gra studia Awesome Game Studio oficjalnie jest już dostępna w pełnej wersji, jednakże przy okazji wydarzenia możemy się zapoznać z wersją demonstracyjną Fury Unleashed, a następnie w razie zainteresowania zakupem projektu z ceną obniżoną aż o 40%!
 

Hellish Quart na PAX Online x EGX Digital 2020

Niezależny studia Kubold podczas show chce prezentować swoją bijatykę 3D skupioną na realistycznym odwzorowaniu walki z użyciem wielu typów broni w warunkach XVII wieku. 
 
 

Natural Instincts na PAX Online x EGX Digital 2020

Strategia o wizji cyfrowej wizji siły natury kierującej zwierzętami - Natural Instincts pojawiło się na EAX i EGX-ie, zapewniając graczom trochę nowości związanych z rozwojem projektu. Zainteresowani mogą się już zapoznać także z wersją demo.
 

4 Minutes the the Apocalypse na PAX Online x EGX Digital 2020

Studio Atomic Wolf po udanych premierach Liberated na PC i NSH zapowiaziało swój kolejny projekt stawiający na brutalny klimat horroru, skupiony wokół walki o przetrwanie w kosmicznej przestrzeni.
 
 

SAD RPG: A Social Anxiety Role Playing Game na PAX Online x EGX Digital 2020

Evil Indie Games zapowiedziało, że nowe wydarzenie w ciągu najbliższych dni zaprezentuje nam kolejne skarwki nietypowej wizji, związanej z problemem w postaci fobii społecznej.
 

Siege Survival: Gloria Victis na PAX Online x EGX Digital 2020

Nowy projekt rozwijający uniwersum Gloria Victis zagościł na wydarzenie ze swoją wersją demonstracyjną, dzięki której czekają na nas kolejne niesamowite przygody w średniowiecznym świecie.
 

Stargaze na PAX Online x EGX Digital 2020

Played With Fire ze specjalnie opracowaną wersją demonstracyjną zaprasza posiadaczy gogli wirtualnej rzeczywistości do samodzielnego pobawienia się w magicznej rzeczywistości wspartej VR-em.
 
 

Strings Theory na PAX Online x EGX Digital 2020

Strings Theory od BeautifulBee doczekało się prezentacji oraz nowych materiałów z rozgrywki, dzięki którym gracze mogą pobawić się w abstrakcyjnym, tytule stawiającym na trudną, logiczną formułę.
 

The Last Show of Mr. Chardish na PAX Online x EGX Digital 2020

Punk Notion i Hydra Games SA zabierają graczy do wyjątkowego świata, który w przygodowym stylu zaoferuje baśniową rzeczywistość oraz satysfakcjonującą zabawę, z którą można się zapoznać poprzez wersję demonstracyjną.
 

This is the Zodiac Speaking na PAX Online x EGX Digital 2020

Punch Punk Games i Klabater przygotowały nowe transmisje ze swojej intrygującej propozycji, mogącej zrobić sporo hałasu wokół siebie w dniu premiery. To może być udana premiera.
 
 

Danger Scavenger na PAX Online x EGX Digital 2020

Zmagająca się wciąż z pewnymi propozycjami top-down pojawiła się z wersją demo, która być może przekona graczy do zapoznania się z projektem i jego zabawą.
 

Uragun na PAX Online x EGX Digital 2020

Dynamiczna strzelanka Top-Down warszawskiego Kool2Play ma zadebiutować jeszcze w tym roku, zatem jest to dobra okazja do zapoznania się z wersją demonstracyjną.
 
 

Werewolf The Apocalypse - Heart of the Forest na PAX Online x EGX Digital 2020

Different Tales i Walkabout pojawiły się z interesującymi materiałami Werewolf: The Apocalypse — Heart of the Forest, zarysowującymi graczom większą porcję informacji. Przy tej okazji można się pobawić z tytułem poprzez jego demo.
 
Karta na Steam

Komentarze (0):
Reklama
Reklama