dodano: 2020-09-20 00:15:02
PCPS5

Jakie zadanie czeka Colta w DEATHLOOP? Ostatni zwiastun prezentuje na czym polega rozgrywka w nowej grze Arkane!

Autor: AnoX
Gra: DEATHLOOP
Jakie zadanie czeka Colta w DEATHLOOP? Ostatni zwiastun prezentuje na czym polega rozgrywka w nowej grze Arkane!
17°
0

Bethesda i Arkane Lyon zademonstrowały podczas PlayStation 5 Showcase fragment rozgrywki z DEATHLOOP. Jakie zadanie stoi przed Coltem i graczami?

Nadszedł czas na Dzień Świstaka

Podczas ostatniego wydarzenia mogliśmy ujrzeć kolejny, tym razem bardziej spójny oraz w miarę pełen fragment jednego z przejść DEATHLOOP, czyli propozycji skoncentrowanej na tak zwanym Dniu Świstaka. Tym razem jeszcze nico dokładniej ujrzeliśmy jak koncepcja przekładana jest na zabawę jako taką.
 
Zapoznaj się także z: Czekacie na Beyond Good & Evil 2? Rozgrywkę ponownie ujrzymy.... w 2021 roku! Ubisoft wierzy w grę, w związku z czym produkcja ma mieć status AAAA

Na czym polega rozgrywka w DEATHLOOP?

Arkane Lyon szykuje dla nas propozycję stawiającą na wielokrotne podejścia odbywające się wciągu 24 godzin świata gry. Jako Colt naszym celem jest wyeliminowanie 8 przeciwników w trakcie jednego przejścia, przy którym nie możemy popełnić błędu kosztującego nas eliminację.
 
W tym warunkach wchodzi także drugi gracz wcielający się z zabójczynię, która ma tylko jeden cel, wyeliminowanie Colta oraz rozpoczęcie kolejnego przebiegu czasu.

"Wiedza to potęga!" 

Uwagę przyciąga fakt, że deweloperzy umieścić w ramach rozgrywki rozbudowany szereg zadań, kombinacji, zależności oraz systemów życia Blackreef, wobec czego konieczne będzie faktycznie poznanie informacji dotyczących zachowań, powiązań oraz konsekwencji.
 
To wszystko razem sprawia, że wiele podejść może się charakteryzować unikalnym przebiegiem oraz świeżością, dzięki czemu będziemy mogli stawać krok po kroku na swojej ścieżce do idealnego przejścia.
 
Przeczytaj równieżPlayStation 5 jednak nie poradzi sobie z PSX, PS2 i PS3! Nowa konsola mocno ulepszy gry z PS4? Kolejne słodko-gorzkie wieści dla fanów...

Czy czegoś brakuje?

W dalszym ciągu niestety nie ujrzeliśmy jaką wiedzą dysponujemy na początku oraz przede wszystkim ile trwać będzie przeciętne przejście z punktu A do B i co pozostaje nam po ewentualnej porażce. Teoretycznie Prey Mooncrash dla części graczy był podstawą dla pomysłu na ten tytuł, jednakże sytuacja studia na przestrzeni kilku/kilkunastu miesięcy się mocno zmieniała.
 
DEATHLOOP ma się ukazać w drugim kwartale 2021 roku. Gra zagości na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox One.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama