dodano: 2020-05-21 18:00:01

Już teraz Civilization VI za darmo na Epic Games Store. Za tydzień kolejna, tajemnicza gra

Autor: agusia16
Już teraz Civilization VI za darmo na Epic Games Store. Za tydzień kolejna, tajemnicza gra
49°
0

Kolejny darmowy tydzień na Epic Games Store przynosi nową darmową propozycję, która pokrywa się z przeciekami. Przez tydzień Civilization VI za darmo.
 
Dziś rozpoczynamy kolejny darmowy tydzień na Epic Games Store, które właśnie ujawniło darmową grę dostępną na stronie przez kolejny tydzień. Zgodnie z przeciekami, jakie od jakiegoś czasu krążyły po sieci, jest to Sid Meier's Civilization VI.
 
Sherlock Holmes: Crimes & Punishments (Zbrodnia i Kara) - poradnik
 
Civilization VI, kolejna z serii turowych gier strategicznych. Gra stworzona przez Firaxis Games to możliwość nowej i bogatej interakcji ze światem. Gracz będzie mógł poszerzać granice swojego imperium, rozwijać kulturę i konkurować z największymi przywódcami historii. Wszystko by walczyć o stworzenie nowej cywilizacji. Ta ma prawo pokonać próbę czasu. 
 
Grę dodacie do swojej biblioteki przez najbliższe siedem dni, czyli od 21 do 28 maja, do godziny 17-tej. Kolejna gra dostępna na Epic Games Store to ponownie zagadka, jak podano na stronie - tajemnicza gra. Czy będzie to kolejny growy przeciek, o którym mówi się w sieci. Może będzie to zgodnie z krążącymi plotkami Borderlands The Handsome Collection lub ARK: Survival Evolved. O tym przekonamy się już za tydzień. Tymczasem korzystajcie z okazji i pobierajcie kolejny duży growy tytuł. 
 
 
Tymczasem pobierajcie darmówkę, która dostępna jest w wersji na komputery osobiste PC.
 
Pobierz darmową grę na Epic Games Store
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama