dodano: 2020-04-02 21:05:02
PC

KARDS z datą premiery pełnej wersji na komputery osobiste!

Autor: AnoX
Gra: KARDS
KARDS z datą premiery pełnej wersji na komputery osobiste!
27°
0

KARDS doczekało się daty premiery, dzięki czemu wiemy kiedy sprawdzimy pełną wersję gry niezależnego studia 1939 Games. Co będzie zawierać pełne wydanie?
 
Studio z Islandii oficjalnie ogłosiło, że ich najnowszy projekt oficjalnie ukaże się 15 kwietnia 2020 roku w pełnym wydaniu na komputerach osobistych.
 
Drawful 2, Gone Home, Hob, wkrótce Sherlock darmo na Epic Games Store
 
Proppozycja ma zagwarantować graczom jeszcze większą zawartość w postaci siedmiu nacji z własnymi taliami, sieciowego trybu wieloosobowego z trybem rankingowym i trybem Draft.
 
Ponadto skorzystać będzie można także z wyjątkowych mechanik oraz rozwiązań, dzięki którym potyczki zagwarantują nam jeszcze atrakcyjniejszą zabawę wypełnioną liczną zwartością odnoszącą się w szerokim stopniu do realnych maszyn, jednostek czy zdarzeń, o materiałach nie wspominając.
 
Zapomnieć nie sposób także o pierwszym rozszerzeniu zatytułowanym Allegance, która także dostarcza aż 22 nowe karty, frakcje Francji i Włoch oraz nowiutkie mechaniki.
 
Przed nami jeszcze premiera kampanii, wersji mobilnej, w trzecim kwartale dojdzie tryb turniejowy, kolejna kampania, kwalifikacje do Mistrzostw Świata. W czwartym kwartale 2020 roku pojawi się także kolejne rozszerzenie oraz Finały Mistrzostw Świata.
 
Mieliśmy przyjemność sprawdzić KARDS w trakcie Wczesnego Dostępu, dzięki czemu mogliśmy się zapoznać z podstawowymi mechanikami oraz systemami.
 
KARDS trafiło do Wczesnego Dostępu na Steam od 12 kwietnia 2019 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama