dodano: 2019-10-23 23:50:08

Krótkie Info #155 - Promocje w PS Store i na PlayStation 4 Pro!

Autor: AnoX
Krótkie Info #155 - Promocje w PS Store i na PlayStation 4 Pro!
45°
0

Sony zdecydowało się w minionym i aktualnym tygodniu zorganizowało dwie promocje, jedną na gry w PS Store i drugą na PlayStation 4 Pro.
 
 
W PlayStation Store po raz kolejny w środę rozpoczęły się zupełnie nowe wyprzedaży w ramach których możemy zakupić taniej sporo propozycji. Okazją tygodnia został NBA 2K20, premierę za dwa dni zaliczą MediEvil i Call of Duty Modern Warfare.
 
Ponadto nie zabrakło także ofert na:
 
  • OKAZJA TYGODNIA na NBA 2k20, 209 PLN zamiast 299 PLN (30% taniej).
  • FIFA ULTIMATE SCREAM, Straszny krzyk wraca w FIFA 20 Ultimate Team. Na łowy ruszyła drużyna 23 zmiennokształtnych bestii. Te potwory ukazały się w formie specjalnych kart zawodników, którzy w trakcie sezonu FUT będą dostawali okresowe premie, ale tylko do dwóch kategorii atrybutów. Gracze nie będą zawczasu wiedzieli, jak i kiedy atrybuty zostaną wzmocnione, co wprowadzi dodatkową szczyptę emocji.
  • HALLOWEEN, zniżki nawet do 60% na Call of Duty Black Ops 3 Zombies Chronicles, Mortal Kombat 11, Devil May Cry 5, Resident Evil 2 (2019).
 
 
Do 3 listopada 2019 roku będziemy mogli zakupić w internetowych i stacjonarnych sklepach taniej konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.
 
PS4 i PS4 Pro będziemy mogli zakupić w następujących wariantach:
 
  • PlayStation 4 Slim 500GB – już od 999 PLN,
  • PlayStation 4 Slim 1GB + gra – już od 1219 PLN,
  • PlayStation 4 Pro – już od 1429 PLN.
 
 
Już jutro nasz rodzimy Techland zaprezentuje nowe wydanie Call of Juarez Gunslinger, które tym razem oficjalnie zadomowi się na konsolce Nintendo Switch.  
 
 
PGA 2019 - Weakless, czyli piękna opowieść o nietypowej przyjaźni
 
 
Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands oficjalnie zadebiutowało na rynku, dzięki czemu gracze mogą się już zapoznać z tym ciekawym i nadzwyczaj rozbudowanym projektem. Jeżeli jeszcze tego tytułu nie kojarzycie to koniecznie zajrzyjcie do poniższego zwiastuna. 
 
 
 
Shortest Trip to Earth do czekało się dziś swojego pierwszego dodatku zatytułowanego The Supporters Pack, wprowadzający do rozgrywki szereg cyfrowych dodatków, w tym między innymi ścieżki dźwiękowej. Ponadto liczyć możemy także na zwierzaki towarzyszy, nowych członków załogi oraz dronów, nie zabraknie także broni nuklearnej i nowych modułów do wykorzystania.
 
 
Audio Trip już jutro pojawi się we Wczesnym Dostępie na platformach wirtualnej rzeczywistości na urządzeniach mobilnych, gdzie gracze będą mogli się zapoznać z kolejnym projektem stawiającym na taniec oraz zgodność ruchów z nadlatującymi symbolami.
 
 
 
My Friend Pedro doczekało się w ostatnim czasie ważnej aktualizacji Yellow, która wprowadza do rozgrywki modyfikatory nastawione na spowalnianie czasu, ukrycie interfejsu czy zegar dla speedrunnerów.
 
 
 
W dniu dzisiejszym sprawdzić możemy także WWE 2K20, czyli najnowszą i najbardziej od dawna krytykowaną odsłonę, która może być ważne dla przyszłości marki. Nie wiemy co jeszcze ją czeka, lecz póki co nie zapowiada się to zbyt dobrze....
 
 
Ichidant-R i Columns II to kolejne produkcje goszczące na Nintendo Switch w ramach SEGA AGES. Kolejny powrót po latach już się realizuje.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama