dodano: 2020-03-28 12:25:01

Krótkie Info - Convoy, Vigor, Borderlands 3, DCL, One Piece PW 4...

Autor: AnoX
Krótkie Info - Convoy, Vigor, Borderlands 3, DCL, One Piece PW 4...
11°
0

Convoy z datą premiery, . Więcej w Krótkie Info!
 
Convoy, czyli niezależna produkcją łącząca w sobie z gruncie rzeczy FTL-a oraz Mad Maxa, zagości już 8 kwietnia 2020 roku na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.
 
 
 
Bohemia Interactive ogłosiła, że ich ostatnia strzelanka wieloosobowa w modelu Battle Royale - Vigor, zagości na konsolce Nintendo Switch! Na sprzęcie Wielkiego N odbędą się wkrótce testy (od 9 do 16 kwietnia).
 
 
 
Na tym samym sprzęcie możemy już sprawdzić Shinsekai: Into the Depths, czyli mniejszy tytuł z portfolio Capcomu, który zabiera nas pod wodę, gdzie czekają na nas zaskakujące przygody!
 
 
 
PEGI - Czym jest? Co oznacza? - Szczegóły oznaczeń w grach!
 
 
Borderlands 3 doczekało się premiery rozszerzenia Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock, za sprawą którego możemy się spodziewać pojawienia się w rozgrywce wielu macek i okazji do przestrzelania ich!
 
 
DCL - The Game trafiło do darmowego weekendu, dzięki czemu na Steamie do 30 marca 2020 roku będziemy mogli sprawdzić jak wypadają wyścigi dronów.
 
 
 
 
Rebel Cops już naprawdę niebawem zagości na urządzeniach mobilnych z systemem Android, dzięki czemu gracze powoli mogą się szykować do premiery na smartfonach i tabletach.
 
 
 
Finał Wiosennej Wyprzedaży na GOG-u, okazje i gadżety do gier darmo
 
 
Na tych samych urządzeniach wraz z ich odpowiednikami z iOS będziemy mogli sprawdzić także Game of Thrones Beyond the Wall, czyli sieciową propozycję osadzoną w uniwersum bazującym na cyklu Pieśń Lodu i Ognia.
 
 
 
One Piece: Pirate Warriors 4 doczekało się swojej premiery, dzięki czemu możemy się już zapoznać z kolejną odsłoną serii gier bazującej na popularnej mandzie oraz anime. Tytuł dostępny będzie w polskiej wersji językowej w postaci napisów, dzięki czemu łatwiej będzie można wsiąknąć do zabawy!
 
 
 
Do sprzedaży trafią także ścieżki dźwiękowe z serii bijatyk TEKKEN, które będą dostępne w maju w wersji winylowej. Soundtracki z pierwszych dwóch części mogą nas zaskoczyć.
 
Sprzedaż na świat

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama