dodano: 2020-01-31 21:25:02
PC

Krótkie Info - Data Iron Danger, promocje PS Plus, Battle Brothers

Autor: AnoX
Krótkie Info - Data Iron Danger, promocje PS Plus, Battle Brothers
14°
0

Iron Danger doczekało się ogłoszenia daty premiery, nowe promocje zagościły na PS Plus. Więcej w Krótkie Info! 
 
 
Wydawca Daedalic Entertainment i studio Action Squad oficjalnie ogłosiły, że już 25 marca będziemy mogli sprawdzić ich wspólny projekt Iron Danger, czyli produkcję starającą się w oryginalny sposób połączyć grę taktyczną wraz z klasycznym, izometrycznym RPG-iem.
 
Iron Danger - Pierwsze wrażenia z gry
 
Iron Danger ukaże się 25 marca 2020 roku na komputerach osobistych (PC, Mac i Linux).
 
Karta na Steam
 
 
 
Na PlayStation Store znajdziemy wiele nowych, ciekawych propozycji, które bez wątpienia mogą zainteresować Was w tym nieszczególnie zapowiadającym się miesiącu. Wśród nowych propozycji znajdziemy:
 
  • OKAZJĄ TYGODNIA – Mortal Kombat 11 za 104,04 PLN zamiast 289 PLN
  • GRY ZA MNIEJ NIŻ 85 PLN –in.: Gran Turismo™ Sport, Assassin's Creed® Origins - DELUXE EDITION, Call of Duty®: Black Ops III - Zombies Chronicles Edition, DARK SOULS™ III - Deluxe Edition, Dying Light, RESIDENT EVIL 7 biohazard
  • OFERTY W PEŁNI CYFROWE – najbardziej unikalne gry w wyjątkowych cenach, w tym np. Darkest Dungeon®, Don't Starve Together, Everybody’s Gone to the Rapture™, Journey™, Life is Strange: Before the Storm Deluxe Edition
  • FUTure Stars w FIFA 20 – event w FIFA 20, który rozpoczyna się od 31.01.2020 r.
 
 
Two Point Studios i SEGA wypuściły zupełnie nowy fragment z rozgrywki Two Point Hospital w wydaniu konsolowym. To swoją drogą kolejny tytuł, który będziemy mogli sprawdzić 25 marca, jednakże w tym wypadku mowa o PlayStation 4, Nintendo Swtich oraz Xbox One.
 
 
 
Coffee Talk - Pierwsze wrażenia z krótkiej sesji bycia baristą!
 
 
Battle Brothers to świeżo zapowiedziana produkcja Overhype Studios oraz wydawcy UKIYO Publishing, za sprawą których posiadacze konsolki Nintendo Switch będą się mogli zapoznać z proceduralnie generowaną, taktyczną grą RPG z bardzo wysokim poziomem trudności.
 
 
 
Monster Train to zupełnie nowa produkcja karciana niezależnego studia Shiny Shoe oraz wspierającego ich wydawcy Good Shepherd Entertainment. Tytuł może dostarczyć nam interesujący świat fantasy z ciekawym pomysłem na rozgrywkę osadzoną w... wieży.
 
 
 
Tate Multimedia zgodnie z obietnicą przekazało dochód z akcji #Kao4Australia kwotę prawie 4 tysięcy dolarów organizacji WIRES, która walczyła i walczy z pożarami w Australii.
 
 
Norweski przygodowy thriller Draugen wkrótce zadebiutuje na konsolach
 
 
Wczoraj Might and Magic: Chess Royale oficjalnie trafiło na rynek, dzięki czemu gracze mogą się już zapoznać z nietypowym podejściem do marki oraz jej charakteru. Fani nie są zbyt zadowoleni z tego co Ubisoft wydał.
 
Więcej informacji o grze
 
 
 
Gracze Destiny 2 posiadający abonament Twitch Prime mogą się już delektować nagrodami, dzięki którym nasza zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.
 
Twitch_Prime
 
 
World of Warships: Legends wzbogaciło się o nową porcję atrakcji związanych z marką anime znaną jako Azur Lane. Wargaming już 3 lutego zaoferuje nam nową aktualizację wprowadzającą jednak także nowe atrakcje do rozgrywki takie jak nową kampanię z brytyjskimi krążownikami oraz nowy sezon rankingowych bitew.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama