dodano: 2021-02-22 12:00:01

Krótkie Info - Dead by Daylight Mobile z Freddym Kruegerem, MotoGP 21 otrzymało datę premiery, Ambition: A Minuet in Power u Iceberg Interactive

Autor: AnoX
Krótkie Info - Dead by Daylight Mobile z Freddym Kruegerem, MotoGP 21 otrzymało datę premiery, Ambition: A Minuet in Power  u Iceberg Interactive
13°
0

Dead by Daylight Mobile z Freddym Kruegerem, MotoGP 21 otrzymało datę premiery, zapowiedziano Ambition: A Minuet in Power. Więcej w Krótkie Info!

Kanadyjskie Behaviour Interactive ogłosiło, że do mobilnego wydania Dead by Daylight trafia nowa postać, którą został słynny Freedy Krueger.

 

Wheeled Warriors: Ultimate Destruction to nowo zapowiedziany projekt Games Incubator i PlayWay S.A. które wspólnie zabrały się tym razem za temat post apokaliptycznej rywalizacji miejskiej oraz wyścigów na śmierć i życie.

 

Milestone i Dorna Sports S.L. ogłosiły MotoGP 21, czyli zupełnie nowego projektu, który już 22 kwietnia 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series X i Xbox Series S

 

Zapoznaj się także z: Optoma UHD35 to nowa intrygująca propozycja między innymi dla graczy!

 

Worms Rumble doczekało się ogłoszenia nowego wydarzenia, które wystartuje już 25 lutego i potrwa do 1 marca 2021 roku, zapewniając graczom okazję do zgarnięcia wiele elementów kosmetycznych.

 

Anodyne 2: Return to Dust to nowa przygodówka 2 i 3D od Analgesic Productions i wydawcy Ratalaika Games S.L., która jest już dostępna na konsolach wszelakich.

 

Ambition: A Minuet in Power to zupełnie nowa propozycja w wydawniczej ofercie Iceberg Interactive. Visual Novel romansowa zagości na komputerach osobistych w 2021 roku.

 

Przeczytaj również: Sapper - Defuse The Bomb Simulator doczekało się ogłoszenia daty premiery! Kiedy zagramy w tytuł Live Motion Games i Gaming Factory?

 

Castle Kong doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 25 lutego 2021 roku. W tym dniu tytuł zagości na Nintendo Switch.

 

Guardian Tales doczekało się ogłoszenia wsparcia w ramach drugiego sezonu, dzięki czemu możemy się nacieszyć dalszym wsparciem projektu.

 

Natsuki Chronicles doczekało się premiery na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 4, zapewniając nam szalony, azjatycki bullet-hell.


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama