dodano: 2021-02-24 12:05:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Krótkie Info - Dziś o 18:00 odbędzie się Outriders Broadcast, debiut Rogue Heroes: Ruins of Tasos, Heavy Metal Machines na konsolach

Autor: AnoX
Gra: Outriders
Krótkie Info - Dziś o 18:00 odbędzie się Outriders Broadcast, debiut Rogue Heroes: Ruins of Tasos, Heavy Metal Machines na konsolach
14°
0

Dziś o 18:00 odbędzie się Outriders Broadcast, , . Więcej w Krótkie Info!

SQUARE ENIX i People Can Fly zapraszają dziś graczy do zapoznani się z kolejnym programem Outriders Broadcast, za sprawą którego poznamy kolejne informacje o grze Outriders. Wydarzenie dostępne będzie na kanale Twitch.

Outriders ma się ukazać 1 kwietnia 2021 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series S i Xbox Series X oraz na komputerach osobistych. Wersja na Google Stadia ma się także pojawić jeszcze w 2021 roku.

People Can Fly zadebiutowało w grudniu 2020 roku w ramach PCF Group S.A. na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Acer ogłosił, że najnowsze noteboki Acer Aspire 5 doczekało się zupełnie nowych procesorów AMD Ryzen oraz AMD Radeon dla urządzeń mobilnych. Wydajne, eleganckie urządzenia z klasycznym designem korzystać będą z 15,6-calowej przekątnej, karty graficzne AMD Radeon, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD 512 GB. Cena Acer Aspire 5 z procesorem AMD Ryzen 5 4500U wynosić będzie od ok. 2549 zł, natomiast Acer Aspire 5 z AMD Ryzen 3 4300U wynosić będzie od ok. 2529 zł.

 

Rogue Heroes: Ruins of Tasos, nowa propozycja Heliocentric Studios i Team17 zaliczyła swoją premierę, zabierając graczy do szalonego świata fantasty, w którym łączymy siły przeciw Tytanom.

 

Przeczytaj także: Microsoft Game Stack Live 2021 nadchodzi! Wydarzenie odbędzie się w drugiej połowie kwietnia, rejestracja jest już dostępna

 

Samsung Health Monitor to aplikacjach firmy Samsung, która od teraz będzie obecna bazowo w smart zegarkach Galaxy Watch3 i Galaxy Watch Active2, które pilnować będą naszego ciśnienia krwi oraz EKG.

 

Arma 3 doczekała się kolejnego dodatku w formie DLC-ka Art of War Charity, poprzez który możemy się przenieść do cyfrowej galerii sztuk wojennej, z zakupu której środki zostaną przekazane na ofiary działań wojennych na świecie.

 

THQ Nordic poinformowało, że przez tydzień możemy zakupić Destroy All Humans! (2020) ze zniżką wynoszącą aż 50%!

 

Zapoznaj się także z: Sony potwierdziło PlayStation VR 2, choć firma nie korzysta z tej nazwy. Firma przywraca także inicjatywę Play At Home z darmową grą!

 

Modus Games ogłosiło, że In Sound Mind zagości także w wersach specjalnych na Nintendo Switch. Wersje cyfrowe są już dostępne z gadżetami.

 

Oficjalnie na rynku wczoraj pojawiła się Persona 5 Strikers, czyli kolejnej wersji znanej gry dostępnej w tym wydaniu na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

 

Heavy Metal Machines oficjalnie zagościło na konsolach Sony oraz Microsoftu, gdzie zabawa będzie dostępna także w wariancie międzyplatformowym.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama