dodano: 2020-03-30 12:15:02

Krótkie Info - Green Hell, Starport Delta, Przebiceny, Optoma UHD30/42

Autor: AnoX
Krótkie Info - Green Hell, Starport Delta, Przebiceny, Optoma UHD30/42
12°
0

Kooperacja w Green Hell coraz bliżej, Starport Delta z premierą na PC, Optoma zaprezentowała gamingowe projektory Optoma UHD30/42. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Creepy Jar powoli buduje napięcie przed premierą trybu kooperacyjnego do Green Hell, dzięki któremu gracze będą mogli ze znajomymi wsiąknąć do szalonej zabawy z licznymi atrakcjami i możliwością radzenia sobie razem w trudnych warunkach.
 
Karta na Steam
 
 
 
Starport Delta oficjalnie zagościło w piątek na komputerach osobistych, gdzie gracze mogą się już zapoznać z kolejną produkcją bazującą na budowaniu stacji kosmicznej z zaawasnwaonymi systemami.
 
Karta na Steam
 
 
 
Cenega Polska zorganizowała kolejną wielką promocję - Wiosenne Przebiceny 2020 dzięki którym będziemy mogli zakupić taniej między innymi: Wiedźmina 3: Dziki Gon, Call of Duty: Modern Warfare, Football Manager 2020, Mortal Kombat 11, Red Dead Redemption 2, LEGO DC Villains czy Borderlands 3.
 
 
Recenzja XPG Summoner - Klawiatura ze wszystkim dla gracza?
 
 
Optoma oficjalnie zaprezentowało zupełnie nowe projektory Optoma UHD30 i Optoma UHD42, które są pierwszą propozycją skoncentrowaną na potrzebach... graczy! Za ich sprawą będziemy mogli liczyć na obraz o rozdzielczości 4K UHD z szeroką oraz żywą paletą barw.
 
Propozycja może być przekształcowana w inteligenty projektor współpracujący z popularnymi internetowymi platformami. Sprzęt posiada głośniki o mocy 10W, wsparcie dla HDR, odświeżanie 240 Hz (przy 1080p) i opóźnienie 15,7 ms.
 
Nowe projektory UHD30 i UHD42 4K UHD zostały bardzo dobrze przyjęte podczas prezentacji na ISE 2020. Są one idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy szukają inteligentnego sprzętu. Nowe modele są pierwszymi na świecie projektorami do gier i domowej rozrywki, które posiadają odświeżanie na poziomie 240 Hz. Ich opóźnienie wejściowe to zaledwie 15,7 ms. Przekłada się to bezpośrednio na większą płynność oraz responsywność podczas gry, co pozwala graczom mieć większe szanse na celne trafienie i wygranąskomentował Kishan Mistry, Senior Product Manager w Optoma.
 
Optoma UHD30 można nabyć w cenie 4 999 złotych, a za UHD42 zapłacimy 6 959 zł. Oba urządzenia są objęte 2. letnią gwarancją, a źródło światła posiada gwarancję roczną lub na 1 000 godzin.
 
 
Kaze and the Wild Masks doczekało się w piątek startu darmowych, zamkniętych beta testów odbywających się poprzez platformę Steam, gdzie można się zapoznać z powrotem klasyki platformowej.
 
Karta na Steam
 
 
 
Na Steam wciąż można zakupić pakiet Polish Spring Festival Bundle, w skłądzie którego znajdziemy tak wartościowe tytuły jak Darkwood, Frostpunk, Get Even, My Memory of Us, Observer, SUPERHOT, This War of Mine, Wanderlust Travel Stories i We. The Revolution.
 
Karta na Steam

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama