dodano: 2020-06-29 15:00:02

Krótkie Info - Hellpoint z nowymi grafikami, Hellraid z datą premiery, Circadian City z datą Wczesnego Dostępu, The Revenant Prince z rozgrywką

Autor: AnoX
Krótkie Info - Hellpoint z nowymi grafikami, Hellraid z datą premiery, Circadian City z datą Wczesnego Dostępu, The Revenant Prince z rozgrywką
17°
0

Hellpoint z nowymi grafikami, Hellraid doczekał się daty premiery, Circadian City z datą Wczesnego Dostępu. Więcej w Krótkie Info!
 
Nadchodzący RPG od Cradle Games i tinyBuild doczekał się publikacji grafiki głównej oraz kilku screenshotów, dzięki czemu ujrzeć możemy oryginalny świat przedstawiony w Hellpoint. Premiera gry odbędzie się już 2 lipca.
 
 
Urban Trial Tricky oficjalnie zagościło na Nintendo Switch, gdzie grę można zakupić do 17 lipca 2020 roku ze zniżką -10%. Posiadacze na Nintendo Switch poprzedniej gry - Urban Trial Playground będą mogli zyskać rabat wynoszący -30%!
 
 
 
Dungeons 3 Complete Collection oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu możemy już sprawdzić pełne wydanie gry Kalypso Media i Realmforge Studios.
 
 
 
Driftland The Magic Revival doczekało się największej w historii aktualizacji znanej jako Nomads
 
 
F1 2020 doczekało się publikacji efektownej telewizyjnej reklamy, która świetnie buduje atmosferę przed premierą już za niecały miesiąc!
 
 
 
Dodatek Hellraid oficjalnie doczekał się daty premiery, dzięki czemu wiemy już, że Dying Light wzbogaci się o nowej rozszerzenie już od 23 lipca 2020 roku.
 
 
 
BOSSGARD zostało oficjalnie przecenione, dzięki czemu pełną wersję gry Sand Sailor Studio możemy zakupić z rabatem -20%, dzięki czemu za projekt zapłacimy mniej niż 58 złotych.
 
Karta na Steam
 
 
Vampire The Masquerade - Shadows of New York z zapowiedzią okresu premiery, nowymi informacjami i screenshotami!
 
 
Circadian City, niezwykły symulator życia 24/7, doczekał się ogłoszenia daty wejścia gry do Wczesnego Dostępu na Steam, co ma nastąpić już 27 lipca 2020 roku.
 
 
 
Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition doczekało się sporego ogłoszenia nowego wydania, które trafi na... iPada! W ten sposób już wkrótce będzie się można mobilnie zapoznać z opowieścią fantasy.
 
 
The Revenant Prince doczekało się publikacji materiału wideo, dzięki czemu wiemy już o wiele lepiej, czego się możemy spodziewać po tym staroszkolnym RPG-u.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama