dodano: 2020-08-14 12:45:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Mortal Shell trafi do pudełka! NBA 2K21 ze zwiastunem z rozgrywką, Dreamscaper we Wczesnym Dostępie na Steam!

Autor: AnoX
17°
0
Krótkie Info - Mortal Shell trafi do pudełka! NBA 2K21 ze zwiastunem z rozgrywką, Dreamscaper we Wczesnym Dostępie na Steam!
Mortal Shell trafi do pudełka, NBA 2K21 z pokazem rozgrywki, Dreamscaper zagościł we Wczesnym Dostępie. Więcej Krótkie Info!
 
Playstack i Cold Symmetry poinformowały, że ich wspólny projekt - Mortal Shell, trafi także do fizycznej dystrybucji na PC, PS4 i XB1, która zagości na rynku już 2 października.
 
 
 
NBA 2K21 doczekał się zwiastuna z pokazem rozgrywki z obecnej generacji, jednocześnie twórcy ogłosili, że od 24 sierpnia 2020 roku będziemy się mogli zapoznać z wersją demonstracyjną.
 
 
 
Cenega Polska poinformowała, że będzie odpowiedzialny za wydanie gry Minecraft Dungeons w wersji Hero Edition na PlayStation 4. Wydanie to trafi na polski rynek już 8 września 2020 roku w polskiej wersji językowej w postaci napisów. Hero Edition zawierać będzie pelerynę, dwie skórki, kurczaka oraz dwa dodatki - Jungle Awakens i Creeping Winter.
 
 
 
 
Genesis Vanad 500 to dostępne akcesorium na rynku, dzięki któremu gracze będą mogli w jednym miejscu ustawić swoją myszkę oraz słuchawki na efektownym, czarnym stojaku. Za sprawą zapłacimy około 90 złotych.
 
Genesis Vanad 500 prem
 
 
Dreamscaper, jedna z najciekawiej prezentujących się propozycji w ostatnich miesiącach i wydarzeniach, gdzie ujrzeliśmy ciekawego RPG-a w modelu roguelike, który już od dziś możemy sprawdzić w ramach Wczesnego Dostępu!
 
 
 
Behaviour Interactive ogłosiło sporą rzecz dla fanów Dead by Daylight. Otóż w ramach nowości gra wspierać będzie cross-play oraz cross-save, dzięki czemu będziemy mogli delektować się osiągnięciami oraz postępem na wszystkich platformach!
 
 
 
 
Fallen Angel dzisiaj doczekało się wprowadzenia zamkniętych beta testów, za sprawą których gracze mogą się zapoznać z RPG-iem w stylu hack'n'slash. Gra zaprezentuje nam przeciwników inspirowanych Starym Testamentem.
 
 
Milky Way Prince – The Vampire Star to zupełnie nowa visual novel od Santa Ragione skupiająca się na romansach, intymności, idealizacji oraz trudnych realiach.
 
 
realme C11 oficjalnie zaliczył premierę w Polsce, dzięki czemu klienci mogą już nabyć model z baterią o pojemności aż 5000 mAh z efektownym ekranem AMOLED z szerokimi polami widzenia w cenie poniżej 500 złotych!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama