dodano: 2020-03-21 12:25:02
PCNSHPS4PS4 PRO

Krótkie Info - Pode, DOOM Eternal, Moving Out, Dreadlands, War Thunder

Autor: AnoX
Krótkie Info - Pode, DOOM Eternal, Moving Out, Dreadlands, War Thunder
0

Pode za miesiąc na Steam, DOOM Eternal taniej z pizzą i PC-tem, Moving Out w Polsce, Dreadlands ze zmianami, War Thunder ze szwedzkimi pojazdami. Więcej w Krótkie Info!
 
 
Niezależna gra eksploracyjno, relaksacyjno przygodowa Pode oficjalnie doczekała się daty premiery wersji na komputery osobiste. Już 3 kwietnia 2020 roku na Steam nowa grupa graczy będzie się mogła zapoznać z tę wyjątkową historią.
 
Recenzja Pode
 
 
 
Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem DOOM Eternal to być może Cenega Polska zorganizowała idealną promocję właśnie dla Was! W ramach dedykowanej promocji możemy zdecydować się na zakup jednej z dwóch wyjątkowych pizz - Slayer (pizza mięsna) oraz Vega (pizza wegetariańska), z którymi przybędzie zniżka na 30 złotych na pudełkową wersję. Możemy uzyskać także inną kombinację. Za zakup "pudełka" otrzymamy rabat dwie pizze w cenie jednej.
 
doom-eternal-pizza
 
 
W związku z premierą wspomnianej kolejnej odsłony serii DOOM OverClockers przygotowało specjalny komputer nawiązujący do klimatu produkcji. Wewnątrz znajdziemy Ryzena 5 3600, 16 GB pamięci RAM DDR4 i AMD Radeon 5500XT.
 
doom-eternal-komp-ov
 
 
Zaproszenie do wzięcia udziału badaniu dotyczących technologii 
 
 
Streets of Rage 4 doczekało się nowego zwiastuna skoncentrowanego przez materiału, który poświęcony został muzyce oraz kompozytorowi Olivierowi Derivière.
 
 
 
Moving Out – Szalone przeprowadzki to zapowiedziane pudełkowe wydanie gry Moving Out od SMG i team17, które 28 kwietnia 2020 roku zagości w Polsce w wersjach pudełkowych. Wersje na PC, PS4, XB1 i NSH w polskiej wersji językowej będą możliwe do zakupienia za sprawą Cenegi Polska.
 
 
 
Cities Skylines doczekało się ogłoszenia daty premiery dodatku Sunset Harbor, który już 26 marca 2020 roku zagości na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One, jednocześnie. W związku z czym niebawem będziemy mogli zapoznać się z szeregiem atrakcji nadmorskich, budowy wodnych konstrukcji, nowy system autobusów z ich przystankami, możliwość założenia klubów lotniczych czy lepsze zarządzanie odpadami, pięć nowych map oraz szeregiem atrakcji dla publicznego transportu.
 
 
 
Iron Danger z nowiutkim zwiastunem z najważniejszymi informacjami
 
 
Dreadlands od Blackfox Studios i wydawcą w postaci Fatshark doczekało się publikacji zupełnie nowej dawki zawartości, rozpoczynającej się trybu offline. Za sprawą opinii graczy zmieniony zostanie balans, poprawione zostaną interakcje oraz określone strategie.
 
 
 
War Thunder doczekało się zupełnie nowej aktualizacji „Furia Wikingów", za sprawą której rozgrywka doczekała się wprowadzenia szeregu szwedzkich maszyn oraz znanych śmigłowców Apache.
 
Więcej informacji
 
 
 
Pirates Outlaws doczekało się premiery ostatniego rozdziału zatytułowanego "Eastern Seas" za sprawą którego fani będą się mogli zapoznać z kolejną dawkę interesującej treści skoncentrowanej na świeżych kartach i ciekawym tle fabularnym. Wśród nowości znajdziemy również nowe mapy, skórki, karty, przeciwnicy oraz wiele więcej!
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama