dodano: 2020-11-21 13:00:01
PC

Krótkie Info - Realpolitiks II już we Wczesnym Dostępie, Koch Media wydawcą Night is coming, Moonlighter z premierą na iOS

Autor: AnoX
Krótkie Info - Realpolitiks II już we Wczesnym Dostępie, Koch Media wydawcą Night is coming, Moonlighter z premierą na iOS
19°
0

Realpolitiks II już we Wczesnym Dostępie, Koch Media został Night is coming, Moonlighter z premierą na iOS, ART SQOOL na Switchu. Więcej w Krótkie Info!
 
Jujubee i 1C Entertainment oficjalnie wypuściły na Steam grę Realpolitiks II, która ostatecznie przegrała z sytuacją i w chwili obecnej jest dostępna w ramach Wczesnego Dostępu. 
 
 
 
Moonlighter oficjalnie zagościł na iOS, gdzie gracze mogą za pomocą tabletów oraz telefonów zapoznać się ze świetną propozycją stawiającą na świetne, zręcznościowe przygody, pojedynki, zdobywanie środków oraz zarządzanie sklepem, o czym wspominaliśmy w recenzji Moonlightera.
 
- Mobilny port Moonlighter było dla nas oczywistym ruchem. Wiedzieliśmy, że gra będzie wyglądać i działać świetnie jeśli tylko uda nam się zaprojektować od nowa interfejs użytkownika i system sterowania. Zespół Digital Sun włożył w konwersję mnóstwo pracy, ale efekt jest zwyczajnie niesamowity - mówi Rufus Kubica, starszy menedżer ds. komunikacji w 11 bit studios. - Inną ważną rzeczą dla nas było wydanie gry bez ukrytych kosztów. Bez reklam wewnątrz gry, mikropłatności i rozpraszaczy. To tytuł klasy premium, o skali znanej z PC i konsol, którym teraz można cieszyć się na smartfonie lub tablecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z mobilnego Moonlightera  i mamy nadzieję, że nasza społeczność podzieli to uczucie. -
 
 
 
Koch Media poinformowało, że Night is coming zostanie wydana przez studio, które chce zaoferować nam potencjalnie satysfakcjonującą propozycję RPG w świecie mitologii słowiańskiej, z nastawieniem na region Karpat.
 
Sergey Kornilov, CEO Wild Forest Studio, skomentował - Bardzo nas cieszy, że będziemy mogli współpracować z Koch Media nad Night is Coming. Dołączenie do międzynarodowej rodziny nie tylko zwiększy nasz zasięg, ale również da nam nowe, cenne natchnienie. -
 
Mario Gerhold, Int. Marketing Director w Koch Media, dodał - Nie możemy się doczekać współpracy z Wild Forest Studio nad ich najnowszą grą. Night is Coming doskonale pasuje do naszego szerokiego portfolio wysokiej jakości gier i będzie znakomitym dodatkiem do marki Ravenscourt. Wszystkie nasze zespoły już przygotowują się, żeby wesprzeć Wild Forest Studio naszą siecią kontaktów i doświadczeniem. -
 
 
 
 
 
 
Zapoznaj się także zWspółpraca Play z CDP RED i Cyberpunk 2077 jest jeszcze szersza niż można było wcześniej myśleć! 
 
 
Poker Club oficjalnie zagościło na wszystkich platformach, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z tytułem na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5Xbox Series X i Xbox Series S.
 
 
 
Another Eden: The Cat Beyond Time and Space doczekało się ogłoszenia wielkiego crossovera z marką Persona, zapewniającą satysfakcjonujące propozycje.
 
 
 
Zapoznaj się także zFatman czyli Sposób na świętego Mikołaja, czarna komedia zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. Mikołaj jakiego nie znamy! 
 
 
Dune Sea to nowa, nadchodząca przygodówka studia Frolic Labs, które jakiś czas temu wypuściło dobre Neon Sea, które w przypadku wersji na Nintendo Switch otrzymamy w pakiecie.
 
 
 
ART SQOOL to nowa propozycja Juliana Glandera, któy z wydawniczym wsparciem RedDeerGames, wypuścił produkcję na Nintendo Switcha.
 
 
 
 
Dziś w Destiny 2 oficjalnie wystartował nowy najazd postaci Krypty z Głębokiego Kamienia, która otwiera się przed graczami, stawiając na szeroki zakres nowych wyzwań.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama