dodano: 2020-08-01 13:35:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Krótkie Info - Rocket Arena dostępna w darmowym weekendzie, Bartlow’s Dread Machine we Wczesnym Dostępie, Hellpoint zaliczył premierę!

Autor: AnoX
Gra: Rocket Arena
Tagi: Rocket Arena,Blackthorn Arena,Bartlow’s Dread Machine,Hellpoint,Dodo Peak,Vampire: The Masquerade – Coteries of New York,Vampire: The Masquerade – Shadows of New York,New Frontiers,Barotrauma,Bleach: Brave Souls
15°
0
Krótkie Info - Rocket Arena dostępna w darmowym weekendzie, Bartlow’s Dread Machine we Wczesnym Dostępie, Hellpoint zaliczył premierę!
Rocket Arena już z darmowym weekendem, Bartlow’s Dread Machine trafiło do Wczesnego Dostępu, Hellpoint już po premierze. Więcej w Krótkie Info!
 
Electronic Arts i Final Strike Games udostępniły swój wspólny projekt w postaci gry Rocket Arena za darmo do 2 sierpnia 2020 roku an Xbox One, do 3 sierpnia do 19:00 na Steam oraz za darmo od wczoraj w abonamentach EA Access oraz Origin Access. To wszystko związane jest ze startem pierwszego sezonu gry, który jest już dostępny ze swoim częściami składowymi pokroju chociażby wyjątkowej postaci Flux.
 
ra-ki-1820
 
 
Hellpoint oficjalnie zagościło na rynku, dzięki czemu fani Soulslike'ów mogą się pobawić z niezależną propozycją w przerażającym świecie futurystycznym, pełnym mroku oraz demonicznych akcentów.
 
 
 
Dodo Peak oficjalnie zagościło na konsoli Nintendo Switch, gdzie możemy się zapoznać ze ślicznie prezentującym się puzzle-platformerem od Moving Pieces i Screenwave Media.
 
 
 
 
 
Vampire: The Masquerade – Shadows of New York, samodzielny dodatek Vampire: The Masquerade – Coteries of New York, doczekał się publikacji zupełnie nowego zwiastuna, prezentującego kolejne fragmenty opowieści Julii z klanu Lasombra, która piastując pozycję w Camarilli jednego dnia trafia w sam środek rywalizacji frakcji wampirzych.
 
 
 
Barotrauma doczekała się wprowadzenia zupełnie nowej aktualizacji do gry - New Frontiers, dzięki której w grze pojawiły się nowe maszyny, wariaty bohaterów, okoliczności gry czy też spora ilość przerażających potworów!
 
 
 
 
Bleach: Brave Souls doczekało się ogłoszenia okresu premiery, który ma nastąpić już latem 2020 roku, dzięki czemu możemy się pobawić z popularnym, azjatyckim tytułem.
 
 
 
 
 
HandyGames oficjalnie zademonstruje swoje zupełnie nowe tytuły w ramach specjalnego wydarzenia - Dream-Stream które poprowadzi Gronkh, znany niemiecki celebryta growy.
 
 
 
We Wczesnym Dostępie na Steam możemy się zapoznać z Bartlow’s Dread Machine, wypełnionego wyjątkowym klimatem oraz urokiem dawnych maszyn.
 
 
 
CreativeForge Games jakiś czas temu zostało wydawcą gry Blackthorn Arena, która poprzez twórców - PersonaeGame Studio doczekała się nowej aktualizacji wprowadzającej sporo zawartości rozszerzającej RPG-a.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama