dodano: 2020-07-12 14:05:02

Krótkie Info - Those Who Remain Deluxe Edition w sklepach, Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster powracają, What Happened z datą premiery

Autor: AnoX
Krótkie Info - Those Who Remain Deluxe Edition w sklepach, Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster powracają, What Happened z datą premiery
11°
0

Those Who Remain Deluxe Edition w sklepach, Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster powracają, What Happened z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!
 
W sklepach możemy nabyć Those Who Remain Deluxe Edition dzięki czemu będziemy mogli delektować się grą Camel 101 na komputerach osobistych oraz PlayStation 4.
 
 
HyperBrawl Tournament oficjalnie doczekało się zupełnie nowego zwiastuna, przygotowującego nas do zbliżającego się premiery na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, latem 2020 roku.
 
 
 
Koch Media Poland ogłosiło, że latem 2020 roku możemy się spodziewać także na naszym rynku wielkiego powrotu dwóch znanych i cenionych strategii w postaci pakietu - Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack.
 
 
Opinia o Devolver Direct 2020 - Pół godziny ponownie zmarnowane z życia... i go to ludziom odda...
 
 
BlazeSky to zupełnie nowa gra 2,5D w modelu sci-fi z gatunku Action RPG, dzięki czemu będziemy mogli podbić kosmos, jednocześnie zmagając się z wieloma niebezpieczeństwami w wielu zakątkach galaktyki.
 
 
 
What Happened oficjalnie doczekało się daty premiery oraz dziennika deweloperskiego, przygotowującego nas do premiery gry już 30 lipca 2020 roku.
 
 
 
Lian Li zaprezentowało zupełnie nową obudowę - Lancool II MESH, czyli sprzęt stawiający na efektowny wygląd, delikatne, siateczkowe wykończenie, modularną konstrukcję oraz zabawę podświetleniem.
 
lian-li-ki-12720
 
 
Scrapnaut to nowy, nadchodzący polski survival w steampunkowym świecie w stylu top-down!
 
 
Gerrrms trafiło do przedsprzedaży, dzięki czemu możemy coraz szybciej możemy przygotować się na mikrobioliogiczny tytuł wieloosobowy na Nintendo Switch.
 
 
Miner Meltdown to zupełnie nowa propozycja skierowana ku Xbox One oraz Nintendo Switch, gdzie będziemy się mogli pobawić w zmaganiach 4 vs. 4, jednocześnie bawiąc się na wiele sposób atrakcjami.
 
 
SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris oficjalnie zagościło na PlayStation 4 oraz Xbox One, wobec czego możemy się już zapoznać z ciekawym tytułem korzystającym z serii mangi i anime – Sword Art Online.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama