dodano: 2020-02-14 21:05:02

Krótkie Info - War Room, DLC do Shenmue III, Yakuza 5, Book of Demons

Autor: AnoX
Krótkie Info - War Room, DLC do Shenmue III, Yakuza 5, Book of Demons
17°
0

War Room zabiera graczy na front wojskowych działań w Afganistanie, Shenmue III doczeka się dodatku, a Book of Demons już na tabletach. Więcej w Krótkie Info!
 
 
War Room to nowa polska gra podejmująca się tematu wojennego, zabierając nas jednak na dość nieodległy czasowo teren konfliktu w Afganistanie. W ramach tego tytułu będziemy zarządzać działaniami amerykańskiej armii z poziomu swojej bazy. Ta strategia umożliwi nam skorzystanie z wielu narzędzi do kierowania żołnierzami oraz ich działaniami na trudnym, ale zrealizowanym w 3D froncie.
 
Jeżeli nie możecie się naczekać na ten tytuł to powinniście skierować swoją uwagę ku dość podobnemu projektowi jakbym jest również rodzimy tytuł - Radio Commander.
 
Karta na Steam
 
 
 
Niemieckie studio Crytek przygotowało specjalne atrakcje do zakupienia w Hunt Showdown, z których zysk przeznaczony zostanie na pomoc Australii w związku z niedawnymi pożarami.
 
Więcej informacji
 
 
Już 18 lutego 2020 roku gracze będą się mogli zapoznać z dodatkiem Story Quest Pack, rozszerzającego Shenmue III o szereg zadań fabularnych, w których Ryo będzie współpracował z Zhangiem Shuginem.
 
 
Wielki sukces World of Tanks: Mercenaries po 6 latach na rynku!
 
 
Yakuza 5 doczekała się dwa dni temu swojej premiery, dzięki czemu gracze mogą nacieszy się kolejnymi przygodami w wyższej jakości graficznej. Tytuł ten dostępny jest w ramach wydania The Yakuza Remastered Collection.
 
 
 
Book of Demons, znakomita i ręcznie rysowana polska gra hack'n'slash doczekała się swojej wersji na iPady, dzięki czemu społeczność może się zapoznać ze świetną propozycją także na ekranach dotykowych.
 
Recenzja Book of Demons
 
 
 
Wreckfest doczekało się kolejnego pakietu DLC zatytułowany Rusty Rats, dzięki czemu będziemy mogli pobawić się z nowymi modelami samochodów oraz ze skórkami zmieniającymi wygląd znanych pojazdów.
 
Recenzja Wreckfest
 
 
 
5 porad jak przeżyć w They Are Billions
 
 
Sonic już za kilka momentów doczeka się swojej kolejnej gry, tym razem jednak odbędzie się to poprzez Sonic at the Olympic Games – Tokyo 2020, czyli grę skoncentrowaną na sportach związanych z Igrzyskami Olimpijskimi. Premiera zaplanowana została na 7 maja 2020 roku na iOS i Androidzie.
 
 
 
Climber: Sky is the Limit to nowa polska gra poznańskiego studia A2 Softworks (odpowiedzialnego także za Gatewalkers), które wraz z wydawniczym wsparciem Art Games Studio S.A. To właśnie za ich sprawą będziemy się mogli zapoznać z symulatorem wspinaczki, który początkowo w 2021 roku zadebiutuje na komputerach osobistych, a z czasem projekt trafi także na Nintendo Switch oraz na konsole Sony i Microsoftu.
 
- Dla wielu osób góry, szczególnie te najbardziej tajemnicze i niedostępne, są jak magnes. W naszej grze chcemy jak najlepiej przedstawić fascynującą pasję, jaką jest wspinaczka wysokogórska. Stawiamy na realizm i dokładne odwzorowanie elementów wpływających na przebieg takich wypraw. W pracach nad grą inspirujemy się literaturą dotyczącą tego tematu. Planujemy też dodatkowe konsultacje z ekspertami” – zapowiada CEO Art Games Studio S.A., Jakub Bąk.
 
- Gracze odnajdą tutaj unikalne połączenie survivalu i symulacji. Jeden filar rozgrywki to oczywiście sama wspinaczka. Drugi filar to wszystkie pozostałe elementy mające wpływ na to, czy zdobycie szczytu będzie możliwe. W Climber: Sky is the Limit trzeba będzie więc brać pod uwagę cały szereg różnych elementów – chodzi m.in. o regenerację sił, pożywienie, temperaturę ciała oraz wiele innych kwestii, które mogą mieć decydujące znaczenie. Ta gra spodoba się zarówno pasjonatom wspinaczki, jak i tym, którzy nie mają takich doświadczeń” – mówi CEO A2 Softworks, Andrzej Stroiński.
 
Karta na Steam
 
Art Games Studio S.A. jest jedną z kilku polskich firm z branży gier na giełdzie NewConnect.
 
 
 
Outriders wczoraj doczekało się publikacji materiału ukazującego rozgrywkę, tymczasem gra trafiła także na... okładkę magazynu Game Informer.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama