dodano: 2020-09-23 20:44:44

Znamy dokładną datę The Game Awards 2020! Kiedy odbędzie się gala? Jak będzie jej forma? Co zaoferuje widzom? Co przygotował Geoff Keighley?

Autor: AnoX
31°
1
Znamy dokładną datę The Game Awards 2020! Kiedy odbędzie się gala? Jak będzie jej forma? Co zaoferuje widzom? Co przygotował Geoff Keighley?
Kiedy odbędzie się The Game Awards 2020? Mini odpowiedź poznaliśmy podczas ONL 2020, gdzie Geoff Keighley ujawnił skrawek z planów dotyczących gali.
 
Nie powiem, że to najważniejsza gala w branży gier, bo w zasadzie nie ma ona większej konkurencji, a jedyna równie prestiżowa od raz udowadnia, że zajmuje się realizować innych celów niż poszukiwaniem najlepszych tytułów, często skupiając się na ideologii czy też na promocji swoich współrodaków, czyniąc to w niekiedy maksymalnie bezczelnym sposób. 
 
Dziś jednak nie o tym, z resztą po co kopać leżącego, który się coraz to mocniej sam samobiczuje....
 

The Game Awards 2020 zmieni formułę?

W chwili obecnej nie wiemy praktycznie nic o The Game Awards 2020, wydarzenie na pewno zmieni swoją formułę generalną ze względu na ograniczenia związane z obecnością na miejscu, jednakże nie wiemy czy my w Polsce i na naszym kontynencie w ogóle uświadczymy zmian.
 
Po nocy otwarcia gamescomu możemy jednak liczyć na pewne modyfikacje, wśród których fani najchętniej liczyliby na te związane z reklamami, których było w ostatnich dwóch latach sporo.

Jakie gry zobaczymy podczas TGA 2020?

Na ten moment nie znamy portfolio gier, jednakże po zeszłorocznemu zapowiedzeniu Hellblade 2 oraz prezentacji wyglądu konsoli Xbox X możemy się spodziewać także i większych projektach. Póki co musimy się jednak uzbroić w sporą dawkę cierpliwości....

Kiedy odbędzie się The Game Awards 2020?

Podczas ONL 2020 dowiedzieliśmy się od Geoffa Keighley, że wraz ze swoją ekipą planują i starają się zagwarantować, że coroczna gala odbędzie się także w tym roku, celując na grudzień.
 

Data The Game Awards 2020?

[Aktualizacja] Poznaliśmy dokładną datę premiery The Game Awards 2020, które odbędzie się 10 grudnia 2020 roku.

Gdzie odbędzie się TGA 2020? Jak będzie forma?

Po raz pierwszy w historii organizatorzy zdecydowali się zmienić formę wydarzenia, stawiając tym razem na wielkie show w trzech miejscach na świecie - w Los Angeles, Londynie oraz w Tokyo. Rzecz jasna nie zabraknie tradycyjnych ogłoszeń oraz niespodzianek.
 
W tym roku transmisja odbędzie się na 45 platformach i będzie dostępna nawet w rozdzielczości 4K.
 
 

źródło: fot. Fábio Silva on Unsplash

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-09-25 13:15:48

Nie wiem czy nowe gry beda tam pokazywane czy tylko nagrody ale moim zdaniem juz wszystko na ten rok zostalo pokazane :)

Reklama
Reklama