dodano: 2019-10-30 12:00:09
PC

Kingdom Come: Deliverence wzbogaca się o oficjalne narzędzia moderskie

Autor: nocarz
Kingdom Come: Deliverence wzbogaca się o oficjalne narzędzia moderskie
11°
0

Czeskie Warhorse Studios dodało pakiet oficjalnych narzędzi moderskich do Kingdom Come: Deliverence.
 
Udostępnienie narzędzi moderskich przeznaczonych do współpracy z mocno osadzonym w historii Kingdom Come: Deliverence było tylko kwestią czasu. O taki zestaw fani dopominali się jakiś czas temu, a twórcy nie zawiedli i już w sierpniu potwierdzili dodanie go do gry. Jak twierdzą autorzy narzędzia moderskie są ukoronowaniem prac nad grą, która od momentu premiery w 2018 roku otrzymała sporo dodatków i poprawek. Teraz planują oni najprawdopodobniej zająć się kolejną odsłoną.
 
W zestawie znajdziemy sporo narzędzi oraz edytorów, które były też wykorzystywane w fazie produkcji gry. Pozwolą one na tworzenie własnych dialogów i przygód. Modyfikowanie skryptów pozwoli nie tylko na zmianę zachowań postaci ale także na stworzenie ich całkowicie od nowa. Ponadto będzie można stworzyć z wykorzystaniem tych postaci całkowicie nowe cut scenki. Dowolnie będzie można dodawać obiekty i animacje, a co za tym idzie całkowicie zmienić rzeczywistość podczas rozgrywki. Autorzy dodali także podręczniki, które pomogą wyjaśnić funkcje edytorów, krok po kroku. Cały zestaw można pobrać z platformy NexusMods.
 
Warto tutaj wspomnieć, że Kingdom Come: Deliverence można już w tej chwili wzbogacić o całą masę modyfikacji, a udostępnienie odpowiednich narzędzi może spowodować, że w grze zaistnieje jeszcze więcej pomysłowych modów. Studio ma nadzieję, że zaowocuje to powstaniem projektów, których jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia moderów.
 
Kingdom Come: Deliverence pojawiło się 13 lutego 2018 roku na komputerach osobistych PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Od momentu premiery produkcja zyskała sporą popularność i uznanie graczy na całym świecie.
 
Karta gry na Steam
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama