dodano: 2020-01-27 21:45:02

Krótkie Info - Dying Light ma 5 lat, Light 200, Pulsefire Raid

Autor: AnoX
Krótkie Info - Dying Light ma 5 lat, Light 200, Pulsefire Raid
12°
0

Dying Light ma już 5. lat a Techland szykuje wielkie świętowanie, Sharkoon przedstawił myszkę Light²200, a HyperX wypuścił Pulsefire Raid. 
 
 
Dying Light okazało się absolutnym fenomenem, który wzniósł Techland na jeszcze wyższy poziom. O ile Dead Island było niezłą propozycją, o tyle DL mogło rywalizować o tytuły najlepszej gry roku czy gry akcji.
 
Od pięciu lat produkcja cieszy się wielkim i stałym zainteresowaniem, co potwierdziło nie tylko wypuszczenie dodatku The Following oraz wieloosobowego Dying Light Bad Blood. To także szereg pomniejszych wydarzeń, rozszerzeń oraz atrakcji dla społeczności.
 
Tytuł określany przez firmę mianem Brutal Royale będzie niebawem dostepny dla wszystkich posiadaczy Dying Light zupełnie za darmo, a to tylko początek atrakcji.
 
Co prawda jest to małe pocieszenie dla graczy oczekujących Dying Light 2, które zostało opóźnione, niemniej to dobra okazja, aby przypomnieć sobie o tym tytule, jego zaletach oraz rozwiązaniach.
 
 
HyperX Pulsefire Raid to nowa myszka znanego producenta, który ma zaoferować nam klasyczny wygląd, estetyczne podświetlenie, ergonomiczny kształt, przełączniki omron z wytrzymałością wynoszącą 20 milionów kliknięć oraz próbkowanie wynoszące 1000 Hz (125 dla XB1). Czujnik Pixart PMW3389, rozdzielczość do 16 000 DPI oraz kabel 1,8 m z oplotem to podstawy do doskonałej zabawy.
 
lowres_HyperX_Pulsefire_Raid_2_angled_front
HyperX zaprezentował także HyperX FURY Ultra, czyli nową podświetlaną podkładkę, dzięki której będziemy się mogli delektować 
 
 
 
Sharkoon Light²200 to nowy gryzoń niemieckiego producenta, który zdecydował się zaprezentować nam propozycję oferującą nam wielką lekkość, styl plastra miodu oraz znakomitą lekkość za 219 złotych.
 
 
 
Blood of Steel doczekało się po premierowej aktualizacji pod tytułem Star, która wprowadza wielką ilość przedmiotów kosmetycznych, z których gracze będą mogli uczynić swoich wojowników jeszcze bardziej wyrazistymi. Ponadto wprowadzoną nową postać, narzędzia, pojazdy oraz wiele, wiele więcej!
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama