dodano: 2020-01-02 00:01:44

Konsolowe abonamenty - Styczeń 2020, Sony zawodzi a Microsoft...

Autor: AnoX
Konsolowe abonamenty - Styczeń 2020, Sony zawodzi a Microsoft...
49°
1

Nowy Rok bez wątpienia nie okazał się dla Sony zbyt dobry, a gracze są już źli. Microsoft rozpoczął dobrze. Więcej w Konsolowe abonamenty - Styczeń 2020!
 
 
Dzisiejsze zestawienie siłą rzeczy musiało się pojawić bardzo późno, ponieważ Sony i ich dział PlayStation nie spieszył się z opublikowaniem growej oferty na styczeń 2020. Gdy już to zrobił... cóż.... Powiedzieć, że fani byli źle to jakby nic nie stwierdzić. O ile teoretycznie Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a jakościowo mogła się obronić, o tyle zestaw ten ma już swoje lata i był dostępny w pakietach z PlayStation 4 oraz można ten tytuł było zakupić na śmieszne wręcz pieniądze. Dobiciem było jednak Goat Simulator, którego jakość jest generalnie niska, a tytuł może się obronić jedynie na internetowych transmisjach czy filmikach z zabawnymi scenkami. To niestety już drugi słaby miesiąc....
  
Gry w PlayStation Plus - Styczeń 2020:
 
  • Uncharted Kolekcja Nathana Drake'a [PS4],
  • Goat Simulator [PS4].
 
 
 
 
Microsoft jakiś czas temu zaprezentował nam swoją ofertę w ramach Games With Gold. Ta okazała się lepsza od PlayStation Plus, ze względu na postawienie na niezłe Styx Shards and Darkness oraz Batman A Telltale Games. Na Xbox 360 i w ramach Wstecznej Kompatybilności otrzymaliśmy Tekkena 6 oraz Star Wars II The Original Trilogy zabierające nas do czasów trylogii części IV do VI.
  
Gry w Live Gold (Games With Gold) - Styczeń 2020:
 
  • Styx Shards and Darkness - od 1 do 31 stycznia [XB1],
  • Batman A Telltale Games - od 16 stycznia do 15 lutego [XB1],
  • Tekken 6 - od 1 do 15 stycznia [XB1, X360],
  • Star Wars II The Original Trilogy - od 16 do 31 stycznia [XB1, X360].
 
  
 
[Komentarz redaktora] Generalnie rzecz ujmując rewelacji niestety w styczniu nie uświadczymy i prawdę powiedziawszy żadna z gier nie będzie zachwycająca. Oferta jest akceptowalna, choć za te kwoty miesięczne oraz roczne, niestety wielu liczyłoby na coś więcej.

Komentarze (1):
avatar Fluorium
dodano: 2020-01-02 13:08:26

Nathana Drake'a planowałam nabyć (niedawno grałam w 4), a ta koza to jakiś żart...

Reklama
Reklama