dodano: 2019-08-30 06:00:07

Konsolowe abonamenty - Wrzesień 2019, Sony i Microsoft zaskakują

Autor: AnoX
Konsolowe abonamenty - Wrzesień 2019, Sony i Microsoft zaskakują
40°
0

Sony i Microsoft zdecydowały się nas zaskoczyć i zaoferować niezłe tytuły w PlayStation Plus i Games With Gold. Oto Konsolowe abonamenty - Wrzesień 2019!
 
W tym miesiącu Sony dość szybko zaprezentowało gry, które będą dostępne w ramach abonamentu PlayStation Plus. Tym razem na PlayStation 4 będziemy mogli zagrać w Batman Arkham Knight oraz w Darksiders III. Pierwszy tytuł miał jakość, a na konsolach działał dobrze, o czym możecie się przekonać w naszej recenzji. Trzecia odsłona Darksiders niestety zawiodła, choć miała swoje momenty.
 
Gry w PlayStation Plus - Wrzesień 2019:
 
  • Batman Arkham Knight [PS4],
  • Darksiders III [PS4].
 
 
 
 
Microsoft nie spieszył się, tak jakby zapomniał o tej usłudze. Na szczęście tym razem dostępna jest jedna bardzo dobra propozycja. Hitman: The Complete First Season o produkcja o naprawdę dużej jakości, natomiast We Were Here to interesująca na papierze gra niezależna.
 
Gry w Live Gold (Games With Gold) - Wrzesień 2019:
 
  • Hitman: The Complete First Season - od 1 września do 30 września [XB1],
  • We Were Here -  od 16 września do 15 padziernika [XB1],
  • Torchlight - od 1 września do 15 września [XB1, X360],
  • Tekken Tag Tournament 2 - od 16 września do 30 września [XB1, X360].
 
 
 
 
[Komentarz redaktora] Trzeba obu firmom przyznać, że tym razem się nieźle postarali, choć jakiejś super rewelacji nie uświadczymy. Niemniej zauważyć należy, że tym razem zdecydowanie nie będziemy się nudzić w tym miesiącu. Szczególnie, że premiery są naprawdę ciekawe....

Komentarze (0):
Reklama
Reklama