dodano: 2019-10-09 14:00:09

Krótkie Info #144 - Przyszłość WOW-a, wyprzedaż gier 11 bit studios!

Autor: AnoX
Krótkie Info #144 - Przyszłość WOW-a, wyprzedaż gier 11 bit studios!
11°
0

W dniu dzisiejszym podrzucamy Wam wieści związane z przyszłością World of WarCraft i wyprzedażą gier 11 bit studios. Oto nowe Krótkie Info #144!
 
 
World of WarCraft: Battle of Azeroth oficjalnie się zakończyło w ramach standardowej zawartości, lecz twórcy już teraz zaprezentowali zupełnie nowy materiał prezentujący wizję tego co trafi wkrótce do rozgrywki. Warto się bliżej przyjrzeć zapowiedzią, w końcu BlizzCon 2019 także jest coraz bliżej... ;)
 
 
 
Polski producent oraz wydawca - 11 bit studios oficjalnie wystartował z wielką wyprzedażą, w ramach której możemy zaoszczędzić na zakupie tak wartościowych tytułów na komputerach osobistych jak This War of Mine, FrostpunkChildren of Morta oraz Moonlighter.
 
Strona wyprzedaży
 
 
 
Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca oficjalnie zadebiutowała na rynku, dzięki czemu gracze mogą już sprawdzić atrakcyjną oraz kolorową gierkę Playtonic Games i Team17. Druga odsłona doczekała się już kilku pierwszych ocen, które ukształtowały średnią ocen na poziomie 80/100 i poziomem poleceń wynoszącym całe 83%. 
 
 
 
Games Clash Masters 2019 okazało się sukcesem - statystyki wydarzenia
 
 
Call of Cthulhu doczekało się swojego debiutu na Nintendo Switch, zapewniając fanom potworów nie z tej ziemi nową porcję różnorodnych atrakcji związanych z papierowym systemem RPG oraz wpływem przedwiecznych.
 
 
 
Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands doczekało się ogłoszenia dokładnej daty premiery, osadzonej na 17 października 2019 roku. Już za lekko ponad tydzień będziemy mogli sprawdzić jak wypada połączenie gry przygodowej akcji połączonej wraz z symulatorem przetrwania oraz prowadzenia własnego gospodarstwa. Wielki miks, przyjemna oprawa wizualna oraz potencjalnie przyjemna zabawa powinni dać znakomite efekty.
 
 
 
Boundary będzie już wkrótce możliwe do ogrania w Europie. To dokładnie rzecz ujmując w UK podczas EGX19 będziemy się mogli zapoznać z kosmiczną strzelanką od Surgical Scalpels. Od 17 do 20 października możliwe będzie sprawdzenie czy na PlayStation 4 i na komputerach osobistych będziemy mogli bliżej odkryć czy prezentowana jakość została już prawie uzyskana.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama