dodano: 2019-05-23 21:30:01

Krótkie Info #95 - Zmiany trafiły do Hearthstone i Rail Nation

Autor: AnoX
11°
0
Krótkie Info #95 - Zmiany trafiły do Hearthstone i Rail Nation
Wiosna daje nam się we znaki, tymczasem czas wolny można spędzić z Hearthstonem, który doczekał się kilku zmian w kartach. Oto Krótkie Info #95!
 
 
Dzisiejsze zestawienie promocji rozpoczynamy od Heartstone'a, który w ostatnim czasie doczekał się nie tylko Dalarańskiej Roboty, ale także kilku zmian w kartach. Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. ma teraz 4 zdrowia, Wyprawa łupieżcza kosztuje 4 kryształy many, przygotowanie oferuje zmniejszenie kosztu o 2, a nie trzy natomiast Archiwiska Elizjana jest droższa o kosztuje już 9 many.
 
 
Rail Nation w dalszym ciągu ma się dobre przyciągając uwagę graczy z całego świata. Tymczasem twórcy zdecydowali się postawić na wydarzenie Origin Journey, w której będziemy mogli zwiedzić trzy państwa: Austrię, Szwajcarię oraz Niemcy.
 
 
 
Muzyczna produkcja Muse Dash doczekała się zapowiedzi pojawienia się na Nintendo Switch, gdzie gracze będą mogli wykorzystać muzykę do walki z przeciwnikami. 
 
 
 
 
 
 
Xenon Racer doczekało się pierwszej dużej aktualizacji, która wprowadza do rozgrywki kilka nowości takich jak nowa mapa - Alpy, nowych samochodów oraz trzech tras specjalnych.
 
 
 
Eden Rising oficjalnie zagościło w dwóch wersjach na platformie Steam, gdzie gracze mogą zapoznać się z nietypowa grą tower defense osadzoną w otwartym świecie. Po bardzo dobrym Wczesnym Dostępie, przyszedł czas na wypuszczenie dopracowanej pełnej wersji.
 
 
 
Kingston 20 maja wypuścił swój najnowszy dysk KC2000 NVMe PCIe, czyli zupełnie nową propozycję SSD oferującą sporą przestrzeń (do 2 TB), znakomitą szybkość oraz prosty, ale efektowny design.
 
 
 
One-Way Ticket, czyli azjatycka visual novela doczekała się aktualizacji, która wprowadziła do rozgrywki aktualizację, zapewniającą wsparcie dla języka angielskiego, dzięki czemu będziemy mogli już zapoznać się z tym nietypowym tytułem z prześliczną grafiką. Do 27 maja będzie można produkcję zakupić taniej a w czerwcu pojawi się konwersja na Nintendo Switch.
 
 
 
 
 
INNO3D potwierdziło, że zamierza pojawić się na targach Computex 2019, gdzie gracze będą mogli zapoznać się z nowymi urządzeniami, w tym kartami graficznymi oraz RAM z serii Gaming OC.
 
 
SUPERHOT VR oficjalnie zagościło na goglach Oculus Quest, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać ze znakomitą zabawą, tym razem pozbawioną ograniczenia w postaci wszędobylskich kabli.
 
 
 
Planet Coaster doczekało się zapowiedzi zupełnie nowego dodatku Ghostbusters, wprowadzającego do zabawy elementy bezpośrednio nawiązującego do serii filmów, które się ukazały i za jakiś czas znów się pojawią. W jej ramach znajdziemy nie tylko elementy do rozgrywki, ale także i kampanię fabularną!
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama