dodano: 2019-11-08 18:00:10
PC

Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray z darmową aktualizacją

Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray z darmową aktualizacją
24°
0

Rok po premierze Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray, Assemble Entertainment i Crazybunch wydali bezpłatną łatkę do gry, nowe, szczęśliwe zakończenie.
 
Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray - Happy Ending to darmowy dodatek do przygodówki Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry, która swoją premierę miała rok temu, 7 listopada 2018 roku. Z okazji urodzin gracze otrzymali możliwość zagrania w nowy epizod, który dostępny jest jako darmowa aktualizacja zarówno na Steam, jak i na GOG.com. Aktualizacja dla wersji mobilnych pojawić się ma niebawem. Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray - Happy Ending to jak wspomniałam zupełnie inne zakończenie. Dodatek ten nie tylko wydłuża grę, ale i wprowadza obsługą kontrolera na komputery PC. 
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - recenzja
 
Dzięki fajnemu dodatkowi gracze będą mieli okazję poznać początku firmy Prune, zagłębić się w jej poznania znacznie bardziej, a także dowiedzieć się co też stało się z Faith, ukochaną Larry'ego, po zakończeniu Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry
 
Przypominamy, że na stronie znajdziecie zarówno recenzję, jak i poradnik, solucję Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray, klasycznej przygodówki point and click, która po raz kolejny pozwala graczom wcielić się w podrywacza i kobieciarza, Larry'ego Laffera, który wprost z lat osiemdziesiątych, w jakiś niemal magiczny sposób, przenosi do współczesności, wprost w XXI wiek, gdzie będzie próbował zdobyć serce przepięknej, ale i przebiegłej Faith. 
 
Darmową aktualizację Leisure Siut Larry: Wet Dreams Don't Dray - Happy Ending pobierzecie zarówno na platformie Steam, jak i na GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama