dodano: 2019-10-15 20:00:09
PC

Leisure Siut Larry- Wet Dreams Don't Dry już na urządzeniach mobilnych

aktualności news Leisure Siut Larry- Wet Dreams Don't Dry już na urządzeniach mobilnych
Leisure Siut Larry- Wet Dreams Don't Dry już na urządzeniach mobilnych
24°
0

Leisure Siut Larry- Wet Dreams Don't Dry, kolejna z części zabawnych i pikantnych przygodówek, CrazyBunch i Assemble Entertainment już dostępna na urządzeniach mobilnych. 
 
Leisure Siut Larry, to seria klasycznych i pełnych pikanterii przygodówek point and click, którą wskrzesiło w listopadzie 2018 roku, niemieckie studio CrazyBunch i Assemble Entertainment, w przygodówce zatytułowanej: Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry. Był to bardzo udany powrót do korzeni, o którym wspominaliśmy Wam w naszej recenzji. Tę klasyczną, ale i pełną łamigłówek, głównie przedmiotowych, pomogliśmy Wam przejść oferując Wam szczegółowy poradnik
 
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry - recenzja
 
Dziś mamy przyjemność poinformować, iż gra, która dostępna była do tej pory w wersji na PC - Steam oraz GOG.com, a także konsolach PlayStation 4, Pro oraz Nintendo Switch, teraz dostępna jest także na Androidzie
 
Głównych bohaterem, zgodnie z tytułem jest Larry, który dziwnym trafem z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, przenosi się wprost do wieku XXI. Kochający płeć piękną i uciechy cielesne, Larry, zakochuje się w przepięknej Faith, która jest zdeklarowaną singielką. Przekonać może ją do zakochanego w niej protagonisty, tylko określona ilość punktów na mobilnej aplikacji randkowej. Larry będzie zatem musiał dokonać niemal niemożliwego. 
 
Leisure Siut Larry- Wet Dreams Don't Dry to klasyczna przygodówka point and click, wykonana w rysunkowym stylu graficznym 2D, pełna humoru i przedmiotowych łamigłówek.
 
Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4, Pro, Nintendo Switch i Android. 
 
Kup grę
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama