dodano: 2021-05-18 23:15:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice trafiło na konsole! Czas na kolejną porcję przygodówkowych doznań

Autor: AnoX
Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice trafiło na konsole! Czas na kolejną porcję przygodówkowych doznań
13°
0

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zagościło dziś na konsolach PlayStation, Xbox oraz Nintendo, dostarczając graczom kolejną porcję przygód!

Studio CrazyBunch oraz wydawca Assemble Entertainment wypuściły na konsolach kolejną odsłonę serii Leisure Suit Larry, która w postaci Wet Dreams Dry Twice, dostarcza na kolejnych platformach magii humoru, przesady oraz przygodówkowych doznań.

Larry Laffer w końcu się ustatkował, jednakże charyzma i ogień wciąż w nim pozostały, o czym przekonać się będziemy mogli w raju Cancum, gdzie zaginęła jego wybranka Faith. W Kalau, czeka graczy kolejna porcja atrakcji!

Przygodówka tym razem na konsolach oferować będzie graczom klasyczną formułę, wiele dwuznacznych żartów oraz zagadki, które faktycznie zweryfikują nasze szare komórki.

Zapoznaj się również z: Universe 25, surrealistyczna przygodówka rozgrywająca się w dystopinej przyszłości z czerwcową premierą

 

Gracze byli zachwyceni przygodami Larry'ego na komputerach i bardzo cieszymy się, że teraz ta podróż trafi do posiadaczy Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. To zabawna i urocza gra, idealna na granie z kanapy czy nawet w komunikacji miejskiej - teraz można jej doświadczyć na sprzęcie, który lubi się najbardziej. Larry jest gotowy iść z wami w tany, jak tylko chcecie - mówi Stefan Marcinek, prezes Assemble Entertainment.

 

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice trafiło na konsole 18 maja 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Xbox Series S i Xbox Series X.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje