dodano: 2020-07-26 21:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Liberated Sneak Peek, czyli specjalna wersja demonstracyjna Liberated jest dostępna na Steam oraz GOG-u!

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Tagi: Liberated Sneak Peek
Liberated Sneak Peek, czyli specjalna wersja demonstracyjna Liberated jest dostępna na Steam oraz GOG-u!
12°
0

Liberated Sneak Peek to specjalna wersja demonstracyjna gry Liberated, która swoją pełną wersję zaliczy już pod koniec lipca zaliczy premierę.
 
Atomic Wolf, L.INC i Walkabout ogłosiły, że udostępniły Liberated Sneak Peek czyli specjalną wersję demonstracyjnej, dzięki której gracze mogą się zapoznać z tytułem mającym mieć swoją premierę już 30 lipca 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Project Oxygen to debiutancka produkcja nowego polskiego studia Far From Home zmierzająca na PC, PS5 i XSX!
 
Nadchodzące wydanie będzie wyjątkowe, ponieważ wzbogacone zostało ono o dwa darmowe DLC-ki, pełną angielską wersję językową opracowaną przez polskie Roboto Global oraz udoskonalone o elementy ulepszające oprawę graficzną.
 
Wspomniana wersja demonstracja została opracowana w sposób taki, aby gracze nie natrafili na spoilery z opowieści, dzięki czemu zakosztujemy fabuły i nie stracimy przy okazji niczego z zaskoczeń oraz fabularnych zwrotów.
 
Ciepło przyjęta propozycja na Nintendo Switch, zabiera nas do cyberpunkowego, mrocznego, totalitarnego świata przedstawionego ukazanego z użyciem ręcznie rysowanej oprawy graficznej za sprawą której łatwiej będzie nam poznać historię bohatera w społeczeństwie, w którym wolność została zastąpiona bezpieczeństwem i wygodą.
 
Phantom Doctrine 2: The Cabal to zaskakująca kontynuacja udanej strategii CreativeForge Games!
 
W takich dystopicznych warunkach stajemy w centrum wydarzeń, w których nie zabraknie medialnych kłamstw, napięcia, pościgów, walki oraz próby odzyskania wolności. 
 
Jeżeli zabraknie Wam Cyberpunkowego klimatu, to bez dwóch zdań powinniście skierować swoją uwagę na potencjalny growy hit w postaci Cyberpunk 2077, nadchodzącego mniejszego RPG-a w tym klimacie Gamedec, jak również z książką Andrzeja Ziemiańskiego zatytułowaną Cyberpunk. Odrodzenie.
 
Liberated ukaże się 30 lipca 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Sneak Peek na GOG-u
 
Sneak Peek na Steam
 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama