dodano: 2018-07-13 18:00:01

Little Misfortune, interaktywna przygodowa opowieść twórców Fran Bow

Autor: agusia16
Little Misfortune, interaktywna przygodowa opowieść twórców Fran Bow
23°
2

Little Misfortune, interaktywna przygodowa opowieść twórców Fran Bow, studia Killmonday Games zadebiutuje na rynku gier w przyszłym roku.
 
Tym razem gra skupi się na historii, poszukiwaniach i postaciach, w tym tych mrocznych, jak i słodkich oraz wyborach i ich konsekwencjach. W przeciwieństwie do poprzedniej przygodówki studia - Fran Bow, Little Misfortune posiadać będzie postacie, którym głosy podłożą aktorzy. Autorem pomysłu na grę jest Natalia Martinsson, zaś oryginalną ścieżkę dźwiękową stworzył Isak Martinsson.
 
W grze wcielamy się w osiemnastolatkę, która pragnie znaleźć dla swojej mamy prezent w postaci "Wiecznego Szczęścia". Razem ze swoim nowym przyjacielem,  panem Voice'm zapuszczają się głęboko w las, gdzie stopniowo odkrywają tajemnice i trochę życiowego pecha. 
 
Little Misfortune zadebiutować ma w wersji na PC - Steam na początku, lub w drugim kwartale 2019 roku. W przyszłości planowane jest także wydanie gry na konsole i urządzenia mobilne. 
 
Twórcy na stronie wspominają, że kolejne informacje o grze udostępnione będą około listopada tego roku. Wtedy zaprezentowany zostanie także jej filmowy zwiastun.
 
Oficjalna strona gry
 
Strona studia Killmonday Games
 
Profil na Facebooku
 
Twitter
 
 

Galeria:

1
2
3

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-16 00:21:59

Jezus maria w co ty bigos grasz ze takie rzeczy kojarzysz ... masakra :D Ja bym sie nie odwazył ;)

avatar lubie bigos
dodano: 2018-07-14 00:39:25

Styl niemal identyczny jak we Fran Bow (wyłupiaste oczy), ale jakos FB mnie nie porwało.

Reklama
Reklama