dodano: 2019-04-23 12:15:02

Niezależne przygodowe Little Misfortune z wersją demonstracyjną

Autor: agusia16
Niezależne przygodowe Little Misfortune z wersją demonstracyjną
30°
0

Little Misfortune, kolejna klasyczna przygodówka niezależnego Killmonday Games, studia znanego z mrocznej przygodówki Fran Bow, dostępna od wczoraj w wersji demonstracyjnej na Steam oraz itch.io. 
 
Little Misfortune, to produkcja, która podobnie jak debiutanckie dzieło wspomnianego dewelopera, wykonana jest w rysunkowym, troszkę bajkowym stylu, gra, w której nie zabraknie zarówno zabawnej, nieco dziecięcej przygody, jak i również bardziej dramatycznych wydarzeń. Projekt jest dziełem Natalii Martinsson, zaś oryginalną ścieżkę dźwiękową stworzył Isak Martinsson, a jego wersja demonstracyjna, którą możecie pobrać na platformie Valve i itch,io, obejmuje 15 minut rozgrywki i jest wstępem do historii  głównych bohaterów, rozgrywki i mrocznego tajemniczego świata "Nieszczęścia".
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać już, między innymi w tym wpisie, a także przy okazji fragmentu ze ścieżki dźwiękowej, to opowieść o Ramirez Hernandez, pomysłowej 8-latce, która szuka prezentu dla swojej mamy, zwanego "Wiecznym Szczęściem". Wraz z jej nowym przyjacielem, pana Voice'm, zapuszczają się do lasu, gdzie rozwikływane są tajemnice  i rozwija się troszkę ich pecha.
 
Wersję demonstracyjną, jak już wspominałam znajdziecie zarówno na platformie Valve, jak i na stronie itch.io, gdzie można wpłacać drobne datki, by wesprzeć rozwijanie produktu. W obydwu przypadkach, na obydwu platformach, Killmonday Games zachęca do dyskusji na temat krótkiego dema i umieszczenia swoich uwag o grze, co ułatwi jej rozwój. 

Karta gry na Steam - pobierz wersję demonstracyjną

Wersja demo dostępna na stronie itch.io

Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama