dodano: 2019-04-27 23:05:02
PC

Przygodowa seria dobiegła końca. Lorelai dostępna na Steam i GOG.com

Autor: agusia16
Gra: Lorelai
Przygodowa seria dobiegła końca. Lorelai dostępna na Steam i GOG.com
22°
1

Przygodowa, mroczna seria dla dorosłych niezależnego studia Harvester Games, Rema Michalskiego i Screen 7 właśnie dobiegła końca. Ostatnia, trzecia część, zatytułowana Lorelai,  dostępna już w sprzedaży.
 
Lorelai, to ostatnia część trylogii, która po The Cat Lady oraz Downfall zadebiutowała na rynku gier, zarówno w dystrybucji cyfrowej na Steam, jak i na GOG-u. Wraz z jej debiutem zaprezentowano nowy filmowy zwiastun, prezentujący jak mroczny i ciężki klimat owa produkcja przygodowa przedstawia.
 
W Lorelai, o której wspominaliśmy między innymi w tym wpisie, wcielamy się w nim w tytułową Lorelai, by śledzić jej poczynania mające doprowadzić do odbudowania swojego życia na nowo. Przygodę zaczynamy  w momencie, w którym  życie kobiety drastycznie się zmienia, jej świat rozpada się. Zamiast się jednak poddać, kobieta postanawia walczyć, dążąc z całej siły do poskładania swojego życia na nowo, wierząc, że nawet śmierć nie powstrzyma jej w odzyskania wszystkiego co utraciła.
 
- Opowieść o młodości, o młodej dziewczynie próbującej uciec przed okropnościami w domu rodzinnym. Ale dorosłość jest jak budzenie się z długiego snu. Będą chwile, w których będziesz chciał, żebyś znowu spała … Ale możesz nigdy nie wracać do tego samego snu.R. Michalski.
 
Lorelai dostępna jest w wersji na PC na Steam, GOG.com oraz Humble Store. 
 
Kup grę na Steam
 
Kup grę na GOG.com
 
Kup na Humble Store
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Odwiedź stronę wydawcy
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-04-30 21:31:12

Jakoś trąci to strasznie odgrzewanym kotletem i dlatego dziekuje bardzo za cos takiego.

Reklama
Reklama