dodano: 2020-06-04 08:25:01

Lovecraft Country - Kraina Lovecrafta, serial grozy platformy HBO zaprezentowany na kolejnym filmowym zwiastunie

Lovecraft Country - Kraina Lovecrafta, serial grozy platformy HBO zaprezentowany na kolejnym filmowym zwiastunie
19°
0

Lovecraft Country - Kraina Lovecrafta, serial grozy platformy HBO, dramat i horror zarazem, zaprezentowany na kolejnym zwiastunie. Premiera w sierpniu.
 
Mitologia Cthulhu Lovecrafta po raz kolejny wykorzystana do utrzymania widzów w napięciu, a nawet grozie, tym razem w nieco innej formie, w serialu łączącym dramat z czystym horrorem. Serial Lovecraft Country o polskim tytule: Kraina Lovecrafta został przez platformę HBO, na jakiej będzie miał swój debiut, zaprezentowany na kolejnym zwiastunie filmowym. Na premierą poczekamy do lata. 
 
Lovecraft Country, nowy serial grozy od HBO na oficjalnym zwiastunie
 
Sierpień, bez podania dokładniejszej daty, to miesiąc premiery Krainy Lovecrafta, produkcji serialowej, która może ucieszyć wszystkich lubiących taką właśnie lovecraftową tematykę, która jak zapewne wiecie przewija się nie tylko przez produkcje filmowe i serialowe, ale i przez gry. Ostatnio wykorzystana została w klasycznej przygodówce z dreszczykiem Gibbous – A Cthulhu Adventure, którego szczegółowy poradnik/solucję znajdziecie na łamach naszego serwisu. 
 
Lovecraft Country - Kraina Lovecrafta to amerykański serial dramat/horror, w którym znajdziemy także elementy science - fiction, którego twórcami są Jordan Peele (Uciekaj!, To My) oraz Misha Green (Synowie Anarchii, Helix czy seria Spartakus). W obsadzie: Jonathan Majors, Jurnee Smollett-Bell, Wunmi Mosaku, Courtney B. Vance, Abbey Lee, Aunjanue Ellis, Marcus A. Griffin Jr., Chase Brown, Jamie Neumann, Jonathon Pawlowski, Michael Kenneth Williams i Mac Brandt. 
 
Akcja serialu opartego na książce Matta Ruffa z 2016 roku, przenosi widzów w lata 50-te ubiegłego wieku i przedstawia opowieść, która skupia się na młodym mężczyźnie. Atticus Freeman (Jonathan Majors), miłośnik książek science-fiction i fantastyki, przemierza Amerykę, by znaleźć zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach ojca. W jego wędrówce towarzyszy mu przyjaciółka Letitia (Jurnee Smollett-Bell) oraz wujek George (Courtney B. Vance). W swojej wędrówce docierają do miejsc, w których mierzą się z rasizmem, ale także z istotami żywcem wyjętymi z mitologii Cthulhu, autorstwa mistrza grozy, H.P. Lovecrafta. 
 
Premiera pierwszego sezonu serialu na HBO w sierpniu 2020 roku. 
 
Strona HBO
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama