dodano: 2021-03-16 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Mapa i pierwsze 30 minut z Resident Evil Village zapowiadają się ekscytująco!

Autor: AnoX
Mapa i pierwsze 30 minut z Resident Evil Village zapowiadają się ekscytująco!
34°
0

W sieci pojawiła się mapa oraz opis pierwszych 30 minut z gry Resident Evil Village, zapowiadające na mocne rozpoczęcie się historii w nadchodzącym horrorze.

W sieci pojawiła się kiepskiej jakości grafika wskazująca na najważniejsze miejsca w nadchodzącej odsłonie serii Resident Evil. Ponadto znany informator branżowy podzielił się opisem pierwszych 30 minut nowej odsłony serii.

Tak, to jest to miejsce, w którym ostrzegam Was przed SPOILERAMI! W razie co byliście ostrzeżeni ;)

Rozpocznijmy od opublikowanej grafiki, która niestety wizualnie nie jest zbyt wyraźna, ale przynajmniej kilka kwestii możemy dostrzec czy też odczytać. Wśród tych elementów są szkice oraz opisy wskazujące na liczne lokacje.

Wśród miejscówek, w których będziemy się mogli znaleźć znajdują się Moreau's Resovior, Heisenberg's Factory, House Beneviento, Stronghold i Otto's Mill. Warto także zwrócić uwagę na sporą różnorodność mapy i takie elementy jak wielki stwór zamknięty pomiędzy Moreau's Resovior oraz Heisenberg's Factory.

Przy okazji słynny z Twittera Dusk Golem opisał w kilku zdaniach jak będzie się prezentować początek najnowszej gry Capcomu. Ten po części potwierdza się z wcześniejszymi domniemaniami fanów.

Projekt wprowadzi nas w spokojniejszy sposób do rodzinnego domu Ethana oraz Mii, którzy cieszą się sobą oraz rosnącą Rose (są akcje i interakcje w tym czasie). Opowieść przenosi nas do sceny, którą wiedzieliśmy na zwiastunach. Chris eliminuje Mię oraz porywa córeczkę głównego bohatera. Rozpoczyna się jego pościg, dochodzi do wypadku oraz przebudzenia się w wiosce, gdzie dostaniemy się do domu człowieka, który następnie zostanie porwany przez wilkołaka.

Resident Evil VIII Village ma się ukazać od 7 dnia maja 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5Xbox Series XXbox Series S oraz na komputerach osobistych.

 

 

 

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama