12°
0
dodano: 2020-07-28 07:00:01
PS4PS4 PROPS5

Marvel's Spider-Man Miles Morales będzie w zestawienie zawierać Marvel's Spider-Man Remastered? Nowe pogłoski powracają do tego tematu!

Autor: AnoX
Marvel's Spider-Man Miles Morales napotkał na spore problemy komunikacyjne, jednakże pogłoski wskazują na dobre towarzystwo - Marvel's Spider-Man Remastered.
 
Przygody Milesa nie miały łatwo od początku, jednakże wiele wskazuje na to, że być może ten Człowiek Pająk będzie miał towarzysza, znanego już nam dość dobrze z pierwszej odsłonie.... :D
 
 
Najnowsze plotki wywodzące się z Game Informera wskazują, że być może Miles Morales będzie miał sojusznika w postaci Petera Parkera w Marvel's Spider-Man Remastered.
 
Insomniac, będący obecnie częścią PlayStation Studios, podobno w jednym pakiecie umieści także odświeżoną pierwszą odsłonę w odświeżonym wydaniu wykorzystującym zalety konsoli PlayStation 5.
 
Marvel's Spider-Man okazał się sporym sukcesem, a pierwszy pokaz oparty jeszcze o poprzedni dysk SSD mający trafić do PS5 był przeprowadzany właśnie w oparciu o ten tytuł.
 
Gra mogła by jednocześnie stanowić świetny pokaz potwierdzający Wsteczną Kompatybilność z PlayStation 4 oraz jak może funkcjonować odpowiednik Smart Delivery od Sony
 
Marvel's Spider-Man Miles Morales ukaże się pod koniec 2020 roku, ekskluzywnie na PlayStation 5.
 

źródło: https://gamerant.com/spider-man-ps4-miles-morales-ps5-remaster/

Tagi: Marvel,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama