dodano: 2021-01-11 09:35:01

Marvel Studios LEGENDS, nowy serial Disney+ już dostępny na platformie. Najważniejsze postaci uniwersum skupione w jednym miejscu

Marvel Studios LEGENDS, nowy serial Disney+ już dostępny na platformie. Najważniejsze postaci uniwersum skupione w jednym miejscu
12°
0

Marvel Studios LEGENDS, nowy serial Disney+ zadebiutuje już wkrótce. Najważniejsze postaci uniwersum w jednym miejscu do obejrzenia niebawem.

Jeśli nie dość Wam nowych filmowych produkcji w świecie Marvela, to Disney+ ma kolejną, tym razem serialową, która już wystartowała. Jej tytuł to: Marvel Studios LEGENDS.

Przeczytaj również: WandaVision, pierwszy wspólny projekt Disneya+ oraz Marvel Studio ma już swoją datę premiery. Niecodzienne spojrzenie na uniwersum Marvela

Wszystko mówiący tytuł Marvel Studios LEGENDS, oznacza jedno, skupia się na znanych postaci z uniwersum Marvela, które jak zapewne wiecie, jest dość bogate i można się nieco pogubić. Disney+, platforma streamingowała, która niestety dalej nie jest dostępna w Polsce, postanowiło trochę uporządkować serię i stworzyć serialową produkcję nieco bliżej opisującą najważniejsze postaci Marvela.

Każdy z serialowych odcinków przybliżać ma widzom jedną z ważniejszych postaci. Zaprezentowane wczoraj pierwsze odcinki skupiły się wokół Scarlet Witch i Visiona, czyli postaciach, które zadebiutują w nowej filmowej produkcji WandaVision, o którym mieliśmy już okazję wspominać, a która swoją premierę będzie mieć już za kilka dni. Kolejne przybliżą nowych bohaterów, nowe postaci ze studia Marvela. 

O pojawieniu się serii w styczniowej filmowej i serialowej ramówce Disney+ przypomniano także w zaprezentowanym zwiastunie styczniowych nowości platformy, który znajdziecie poniżej. Niestety na pojawianie się Disney+ w Polsce, musimy jeszcze trochę poczekać. 

Premiera serialu na Disney+ 8 stycznia 2021 roku.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama