dodano: 2019-03-01 22:20:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Metamorphosis z pierwszym zwiastunem! Jak przeniesiono świat Kafki?

Autor: AnoX
Metamorphosis z pierwszym zwiastunem! Jak przeniesiono świat Kafki?
13°
0

Polska gra Metamorphosis, o której wspominaliśmy Wam przy okazji PGA 2019, doczekała się w środę pierwszego zwiastuna. Oto jak prezentuje się cyfrowa adaptacja świata wykreowanego przez Franza Kafkę.
 
Adaptacji książek w branży gier zbyt wiele nie mamy, co jest odrobinę zaskakujące spoglądając choćby na sukces marki Metro i najnowszej części Metro Exodus. Rodzime studio Ovid Games wciąż pracuje nad swoją produkcją inspirowaną powieścią Przemiana Franka Kafki.
 
Założone w 2016 roku studio tym razem zaserwuje nam opowieść, która będzie posiadać sporą głębię, nietypowe podejścia oraz zmusi gracza do zastanowienia się nad poruszanym tematem. 

Gry konsolowe_kreacje_świąteczne - sprawdź opinie

 
Rozgrywka będzie bazować na rozwiązaniach z gatunku przygodówek i puzzle platformerów, w których rozwiązania nie są łatwe i wymagają od gracza poruszenia swoich szarych komórek do działania.
 
- Zależało nam na połączeniu gry przygodowej i zręcznościowej, która będzie miała głęboko osadzoną historię - powiedział Zaq Chojecki, Game Director. - Wszystkie zagadki wynikają ze skali i mobilności bohatera oraz z dziwnego świata literackiego Kafki. -
 
Metamorphosis będzie mieć premierę jesienią 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama