dodano: 2021-05-06 22:15:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Mina Sidhu w Watch Dogs Legion, czas na nową bohaterkę, misje oraz wiele darmowej zawartości!

Autor: AnoX
Mina Sidhu w Watch Dogs Legion, czas na nową bohaterkę, misje oraz wiele darmowej zawartości!
17°
0

Mina Sidhu w Watch Dogs Legion to znak, że pierwsza duża aktualizacja zagościła w jednej z ostatnich gier Ubisoftu. Dodano także nowe misje oraz masa darmowej zawartości!

Za sprawą patcha 4.0 wprowadzono do ostatniej odsłony cyklu Watch Dogs Aktualizację #1 wprowadzającą pierwszą tak dużą dawkę zawartości w cyberpunkowej wizji Londynu.

W ten sposób gracze mogą się zapoznać z zupełnie nową postacią - Miną Sidhu, dysponującej niezwykłymi mocami kontroli umysłu, uzyskanych w wyniku eksperymentów na niej.

Przeciągnij w prawo to zupełnie nowa misja w ramach historii DeadSec, zabierająca graczy do opowieści ze spiskiem międzynarodowym z egipskim ministrem na czele.

Zapoznaj się również z: Pine, przygodowa gra akcji w otwartym świecie kolejnym darmowym tytułem od Epic Games Store

Ponadto w ramach zawartości dla pojedynczego gracza wprowadzono dwóch Agentów - DJ i ratownik medyczny, wszyscy Agenci otrzymają kosmetyczne elementy oraz umiejętności (Kradzież kieszonkowa, Głęboki oddech, Poszukiwany, Kolekcjoner, Kaskader).

Tryb kooperacyjny wzbogaci się o trzy misje współpracy (Zapaść, Dysfunkcja i Odzyskanie), z nowymi zleceniami solo i 2 gadżetami (drony obrony punktowej i dron strażnika).

Planowane jest także dalsze wsparcie, odbywające się równolegle w ramach darmowej treści oraz w ramach Przepustki Sezonowej, mającej pod koniec czerwca wprowadzić Aidena Pearce'a z Watch Dogs oraz Wrencha z Watch Dogs 2, a także pojawi się Darcy, postać należąca do bractwa assassynów ze świata Assassin's Creed.

Ubisoft zamierza w dalszym ciągu rozwijać swój tytuł, oferując naprawdę ciekawe pomysły na rozszerzenie zawartości. Już teraz udało się deweloperom zaintrygować pomysłami na wprowadzenie wyjątkowej postaci z unikalnymi umiejętnościami!

Watch Dogs Legion ukazało się 29 października 2020 roku na komputery osobiste (w tym Ubisoft+), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series XXbox Series S oraz Google Stadia.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama