dodano: 2020-04-05 23:45:01
ANDIOSPCNSHWiiU

Minecraft z darmowym pakietem edukacyjnym na rzecz pandemii

Autor: AnoX
Minecraft z darmowym pakietem edukacyjnym na rzecz pandemii
32°
1

Minecraft po raz kolejny posłużył jako narzędzie wspierające dzieci w walce z koronawirusem, tym razem zapewniając im okazję do zdobycia cennej wiedzy.
 
Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że pojawił się stworzony przez nasz rząd specjalny serwer Minecrafta wybrany specjalnie z myślą o młodych obywatelach, którzy już od kilku tygodni spędzając cały swój czas w domu.
 
Tymczasem Microsoft i Mojang udostępniły za darmo pakiet edukacyjny, dzięki któremu zarówno młodsi jak i starsi gracze mogą się cieszyć z licznych rozszerzeń oraz modów.
 
Dostępne jest 12 dodatków, dzięki których zwiedzimy Olimp czy wybierzemy się do stolicy Stanów Zjednoczonych, do Waszyngtonu. Nie zabraknie także mini kursu programowania czy zabawy fraktalami.
 
Z pewnością jest to przydatny zestaw zapewniający wiele interesujących zagadnień podanych w growej formie, być może atrakcyjniejszej dla najmłodszych członków społeczności.
 
Pakiet edukacyjny znajdziecie w tutaj.
 
 
Chciałbym, w związku z tym artykułem, zaprosić Państwa (rodziców oraz opiekunów) do prowadzonego przeze mnie obecnie badania, poświęconego wpływowi technologii na dzieci.


Komentarze (1):
avatar Fluorium
dodano: 2020-04-06 17:24:27

https://www.donald.pl/artykuly/MUYqpHt9/z-rzadowym-serwerem-minecrafta-troche-nie-wyszlo-i-gracze-urzadzili-strajk

Reklama
Reklama