dodano: 2020-11-03 06:00:03
PCPS4PS4 PROPS5STR

Ubi prezentuje jak istotna i widoczna będzie mitologia nordycka w Assassin's Creed Valhalla

Autor: AnoX
Ubi prezentuje jak istotna i widoczna będzie mitologia nordycka w Assassin's Creed Valhalla
28°
1

Francuski gigant branży gier oficjalnie zademonstrował nowy zwiastun, poświęcony w pełni wprowadzeniu mitologii nordyckiej do Assassin's Creed Valhalla.
 
Ubisoft oficjalnie zademonstrował kolejną warstwę swojego nadchodzącego RPG-a w postaci Assassin's Creed Valhalla, która podobnie jak wcześniejsze Assassin's Creed Origins oraz Assassin's Creed Odyssey, będzie posiadać istotną rolę nordyckiej mitologii.
 
Wideo skupia się nie tylko na wierzeniach wikingów, ale także na istotniej obecności chrześcijaństwa na Wyspach Brytyjskich w okresie wydarzeń z gry oraz przygód Eivor.
 
 
Ujrzeć możemy bóstwa, piękną architekturę, odwołania, poznamy rolę pór roku, ujrzeć możemy jak będzie się prezentować kilka scen z Assgardu, gdzie najwyraźniej się wybierzemy.
 
Nie mogło zabraknąć także Ragnaroku oraz rytuałów, które wprowadzą zupełnie nową przestrzeń oddziaływania oraz poznawania świata przedstawionego, zarówno na wielką skalę jak i na bardzo lokalnym poziomie. Z mitologią nordycką możemy się zapoznać także w God of War na PlayStation 4 czy też z książki Mitologia Nordycka Neila Gaimana.
 
Assassin's Creed Valhalla ma zaliczyć premierę 10 listopada 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X oraz Google Stadia. Gra dostępna będzie w abonamencie Uplay+. Produkcja trafi 12 listopada 2020 roku (w Polsce 19listopada 2020 roku) na PlayStation 5.
 
 

źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/11/assassins_creed_valhalla_trailer_delves_into_norse_belief_and_mythology

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-11-03 12:16:43

Mitologia mitologią ale wielki ból jest taki, że już tyle różnych produkcji jest w Europie poruszanych a nie ma w nich klimatów naszego kraju :(:(

Reklama
Reklama