dodano: 2020-10-17 09:15:02

Mortal, norweski film o superbohaterze, akcja i fantasy w jednym, zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie filmowym

Autor: agusia16
Mortal, norweski film o superbohaterze, akcja i fantasy w jednym, zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie filmowym
14°
0

Mortal, norweski film o superbohaterze, akcja i fantasy w jednym zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie filmowym. Film inspirowany mitologią nordycką.
 
Kolejny film superbohaterski zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Tym razem jest to angielskojęzyczna produkcja filmowa stworzona przez norweskiego reżysera. Tytuł filmu brzmi Mortal i jego premierę norweską mamy już za sobą. 
 
Przeczytaj również: Paranormalne doświadczenia (Haunted) - recenzja serialu Netflixa
 
Pisaliśmy Wam już o rosyjskim filmie o superbohaterze zatytułowanym Major Grom: Plague Doctor, wspominaliśmy o superbohaterze z innego wymiaru w filmie Archenemy, a dziś przybliżamy kolejną super postać. Tym razem jest ona inspirowana mitologią nordycką, a jej tytuł to Mortal. 
 
Mortal to film w reżyserii André Øvredala, z muzyką Marcusa Pausa. Produkcja, która określana jest jako film akcji fantasy, skupia się na znanej mitologii, a odtwórcą głównej roli jest Nat Wolff. Większość aktorów występujących w filmie to Norwegowie, za wyjątkiem Nata Wolffa, którego możemy oglądać między innymi w produkcji Netflixa Notatnik Śmierci czy Praktykancie, którego także możemy obejrzeć na wspomnianej platformie.  
 
Aktor wciela się w Mortal w rolę Erica, młodego człowieka, który odkrywa, że ma boskie moce oparte na starożytnej mitologii nordyckiej, z którymi będzie musiał się zmierzyć i sobie poradzić, co oczywiście nie będzie proste. 
 
Film miał już swoją premierę w Norwegii. W Stanach Zjednoczonych jest ona przewidziana na 6 listopada. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama