dodano: 2019-12-05 20:00:14
ANDIOSPCNSHPS4

Mosaic już na Steam i GOG-u. Na konsole w pierwszym kwartale 2020 roku

Autor: agusia16
Mosaic już na Steam i GOG-u. Na konsole w pierwszym kwartale 2020 roku
13°
0

Mosaic, dystopijna przygodówka Krillbite Studio zadebiutowała na Steam oraz GOG.com. Premiera gry na konsolach w pierwszym kwartale przyszłego roku.
 
Mosaic, kolejna przygodówka stworzona przez twórców Among The Sleep, Krillbite Studio, dystopijna, surrealistyczna, ale jakże znajoma, zadebiutowała dziś w wersji na komputery osobiste PC, na Steam oraz GOG.com. Premiera gry w wersji na konsole ma nastąpić w pierwszym kwartale przyszłego roku. 
 
Przygodówka Mosaic także na konsole PlayStation 4 
 
Prowadzisz monotonne, powtarzalne życie w przeludnionym mieście. Telefon oferuje ci rozrywkę w drodze do pracy. W niektóre dni czujesz, że nic nie ma sensu. Budzisz się, pracujesz i idziesz spać. Ale dziś coś jest inaczej.
 
Mosaic pozwala nam przenieść się do korporacyjnego, wielkomiejskiego świata, który jest zarówno surrealistyczny, jak i przerażająco znajomy. Gra w narracyjny sposób przybliża graczom dziwne wydarzenie, które rozgrywają się wokół protagonisty gry, mężczyzny, który czuje się odludkiem i wyrzutkiem w ogromnym, przepełnionym ludźmi, ale jakże izolującym środowisku miejskim. Gra przybliża nam jak stan psychiczny mężczyzny, który wnika w nowoczesną technologią, odkrywa poczucie bycia małym i nic nie ważnym kawałkiem w przerażającej machinie wielkomiejskiej, odkrywającego za czym w swoim życiu tęskni najbardziej. Jego nic nie znaczące życie zmienia się pewnego, na pozór zwykłego dnia. 
 
Przygodówka Mosaic jest już dostępna w wersji na PC na Steam oraz na GOG.com w cenie 71,99 złotych. Premiera gry na konsole w pierwszym kwartale przyszłego roku. 
 
Kup grę na GOG.com
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama