dodano: 2020-10-27 23:15:01

Mousetrap Games z mocnymi ogłoszeniami, współpraca z Goobstra Games, i INLOGIC

Autor: AnoX
Mousetrap Games z mocnymi ogłoszeniami, współpraca z Goobstra Games,  i INLOGIC
12°
0

Studio Mousetrap Games, spółka należąca do grupy kapitałowej Oxygen, ogłosiła, że zajmie się działalnością wydawniczą gier Goobstra Games i INLOGIC.
 
Polskie studio gier zapowiedziało, że podpisało umowę wydawniczą z Goobsta Games, które zajmie się wydaniem w tym roku gry Train City Station. Odpłatna współpraca obejmuje nie tylko wydanie, ale także działania promocyjne, dystrybucyjne oraz wspierające projekt na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.
 
Wśród szerokiego wsparcia znaleźć możemy także działania Mousetrap Games związane z analizowaniem danych z rozgrywek, lokalizacją gry oraz zarządzaniem społecznością graczy.
 
Omawiane Train City Station. to propozycja skoncentrowana na zagwarantowaniu graczom rozgrywki skupionej wokół rozbudowany miast, rozbudowy taboru oraz rozwoju miast. To właśnie tam powstawać będą kolejne przedmioty oraz zasoby.
 
Zapoznaj się także zLittle Ghost, urocza, klasyczna i pełna magii, rozgrywająca się w czasie Halloween przygodówka z kampanią finansową 
 
- Cieszymy się, że naszą grę wyda Mousetrap Games. Powierzyliśmy tej spółce licencję na „Train City Station", ponieważ podoba nam się ich podejście do biznesu, a obecność na giełdzie zapewnia transparentność. Jestem pewny, że działając razem, we wsparciu naszego wspólnego partnera, firmy The Knights of Unity, mamy większe szanse na sukces na wysoce konkurencyjnym rynku gier mobilnych - mówi Rafał Stanowicki, członek zarządu Goobsta Games.
 
- Współpracę warto podejmować wtedy, gdy przynosi ona korzyści wszystkim stronom, a w naszej sytuacji kooperacja bazuje na dobrej umowie wydawniczej. Jesteśmy przekonani, że MTG jest tworzone przez silny merytorycznie, zaangażowany i kompletny kompetencyjnie zespół. Przy podejmowaniu decyzji zwróciliśmy także uwagę na duży nacisk na data science w MTG, co ułatwia im adaptację do dynamicznie zmieniającego się „ekosystemu" na globalnym rynku graczy i gier mobilnych – dodaje Łukasz Gostkowski, członek zarządu Goobsta Games.
 
- Mousetrap Games poszukuje w grach innowacji i sposobów na spełnienie potrzeb graczy. Wybraliśmy Train City Station, bo pozwala zbliżyć się do kulis zarządzania pociągami i spełnić fantazję organizowania przejazdów wielu składów po całym kraju, a któż w dzieciństwie nie spędzał czasu na zabawie pociągami i oglądanie z zachwytem ich przejazdów? Myślimy, że niezależnie od miejsca na globie, ta tematyka może być bardzo wciągająca, a doświadczony zespół Goobsta Games zadbał o bardzo dobrą jakość tej produkcji - mówi Edward Mężyk, Prezes Mousetrap Games.
 
Studio Mousetrap Games równolegle zajmuje się produkcją gry Rocat Jumpurr oraz gry o Robercie Lewandowskim.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama