dodano: 2021-07-21 10:10:01

MSI bawi i chłodzi, nowości w NBA 2K22, Mini Motorways zaliczyło premierę, Parasight z wersją demo - Krótkie Info

Autor: AnoX
MSI bawi i chłodzi, nowości w NBA 2K22, Mini Motorways zaliczyło premierę, Parasight z wersją demo - Krótkie Info
10°
0

MSI bawi i chłodzi, nowości w NBA 2K22, Mini Motorways zaliczyło premierę, Parasight  z wersją demo. Więcej w Krótkie Info!

Znany producent sprzętu dla graczy, marka MSI oficjalnie wystartowała z nową akcją promocyjną! Od 19 lipca przez 4 tygodnie gracze, którzy zakupią wybrane modele MSI otrzymają nagrody o wartości do 500 złotych lub odpowiednik o tej samej wartości w... lodach!

Regulamin promocji

 

NBA 2K22 doczekało się ujawnienia nowości, wśród których znajdziemy większą kontrolę działań na boisku, rozszerzenie akcji i kombinacji. Do tego dochodzi powrót do trybu Seaaons z długim wsparciem, a także rozszerzono tryb MyTEAM. Całkowitą nowością jest Nowe City, miejsce społecznościowe dla fanów. W przypadku urządzeń obecnej generacji będziemy mogli liczyć na platformę Nowe Neighborhood.

 

Mini Motorways oficjalnie zadebiutowało na Steam oraz doczekało się ogłoszenia okresu premierowego wersji na Nintnedo Switch, która ma się ukazać w pierwszym kwartale 2022 roku.

 

Zapoznaj się również z: Dziś odbywa się premiera Death’s Door, jednej z najlepiej ocenianych gier w tym roku!

 

Parasight doczekało się wypuszczenia wersji demo, dzięki czemu gracze mogą się już zapoznać z souls-like'owym RPG-iem 2D z akcją oraz kilkoma ścieżkami rozwiązywania problemów od ManyDev Studio oraz Salemir Games.

Karta na Steam

 

24 lipca oficjalnie zadebiutują trzy otwarte weekendy (następujące po sobie) z wyścigową grą KEO, wypełnioną emocjami oraz... wybuchami!

 

Wingspan oficjalnie zagościło na iPadach oraz iPhone'ach, dzięki czemu także na mobilnych urządzeniach Apple możemy się zapoznać z cenionym przeniesieniem planszówki na nowe platformy.

 

Przeczytaj też: AWAY: The Survival Series, gra inspirowana naturą zadebiutuje także na PS5

 

Kingston FURY Renegade DDR4 i DDR4 RGB to kolejne modele znanej marki trafiające na rynek, oferując efektowny design oraz wydajność!

 

CreatorCrate doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 11 sierpnia bieżącego roku na komputery osobiste na Steam.

 

Plug in Digital i ERMedia ogłosiły, że wspólnie będą pracować nad trzema tytułami - BioMech, The Masked Mage, i Two Bit Hero.

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama