dodano: 2021-07-21 07:10:01

Na Xbox Series X i Series S Psychonauts 2 sprawdzimy w 120 klatkach na sekundę! Nadszedł czas czas na nowy, szalony zwiastun!

aktualności news Na Xbox Series X i Series S Psychonauts 2 sprawdzimy w 120
Na Xbox Series X i Series S Psychonauts 2 sprawdzimy w 120 klatkach na sekundę! Nadszedł czas czas na nowy, szalony zwiastun!
15°
0

Na Xbox Series X i Series S Psychonauts 2 sprawdzimy w 120 klatkach na sekundę, twórcy opublikowali nowy zwiastun.

Wczoraj oficjalnie opublikowano zwiastun nadchodzącej na przyszły miesiąc gry Psychonauts 2, którą będziemy mogli niezwykle komfortowo ograć na konsolach Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Przeczytaj również: Wakacyjna promocja 2021 wystartowała, dzięki czemu pudełkowe gry wydawane przez Cenegę są dostępne taniej!

To właśnie na tych urządzeniach będziemy mogli sprawdzić tytuł Double Fine Productions w aż 120 klatkach na sekundę, mogąc się cieszyć świetną grafiką oraz płynnością zabawy.

W związku z nadchodzącą na 25 sierpnia premierą, ekipa należąca obecnie do Xbox Game Studios zdecydowała się opublikować nowy zwiastun fabularny, dostępny z polskimi napisami.

Surrealistyczna opowieść zabierze Raza oraz jego ekipę do przeszłości, grupa zajmie się polowaniem na powracające zagrożenie, które powinno być martwe. W poszukiwaniu prawdy, nasz bohater rozpocznie swoją pracę....

Projekt należy obecnie do działu Xbox, a co za tym idzie gracze mogą się zapoznać z historią za pośrednictwem abonamentu Xbox Game Pass bez dodatkowych opłat.

Psychonauts 2 ukaże się 25 sierpnia 2021 roku na komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X w 2021 roku. Gra trafi także do abonamentu Xbox Game Pass.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Tagi: Psychonauts 2,
Komentarze (0):
Reklama