dodano: 2020-01-13 18:00:02
ANDIOSPC

Narracyjne The White Door zadebiutowało. Obejrzyj nowy zwiastun!

Autor: agusia16
Narracyjne The White Door zadebiutowało. Obejrzyj nowy zwiastun!
12°
0

The White Door, narracyjna przygodówka studia Rusty Lake, pierwsza w zupełnie innej formie zadebiutowała na sprzedaży. Wraz z debiutem nowy zwiastun.
 
The White Door, to kolejna produkcja studia Rusty Lake, które ma na swoim koncie aż dwanaście przygodówek w mrocznym stylu point and click. Od roku pracowali jednak nad zupełnie innym tytułem, który rożni się od poprzednich nie tylko graficznym stylem, ale i rodzajem rozgrywki. Tym razem ich The White Door łączy czarno-biały styl z rozgrywką w trybie split-screen. Rozgrywce, która skupiona jest przede wszystkim na narracji, towarzyszy klimatyczna ścieżka dźwiękowa i profesjonalne aktorstwo głosowe. Gra miała już swoją premierę, która zagościła w wersji na PC na platformie Steam, a także na Mac oraz w App Store i Google Play. 
 
 The White Door z nową datą premiery. Gra ukaże się w styczniu
 
O The White Door mieliśmy okazję już wspominać, co widzicie powyżej, więc przypomnę jedynie, że wcielamy się w niej w Roberta Hilla, pacjenta Instytutu Zdrowia Psychicznego, który trafił tu, ponieważ cierpi na zaniki pamięci. Luki w jego wspomnieniach mają szansę powrócić nie tylko w codziennych czynnościach, jakie wykonuje Robert, ale także w tych, którym zostaje poddawany. 
 
The White Door zadebiutowała na Steam w wersji na PC, oraz Mac, a także w App Store, Google Play i itch.io. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama