dodano: 2019-07-18 18:00:04
PC

Narracyjno - detektywistyczne Night Call trafiło do sprzedaży

Autor: agusia16
Narracyjno - detektywistyczne Night Call trafiło do sprzedaży
0

Night Call, narracyjno - detektywistyczna przygodówka Monkey Moon, Black Muffin, wydana przez Raw Fury trafiła na Steam oraz Xbox Games Pass na PC. 
 
17 lipca rynek gier przygodowych wzbogacił się o kolejny tytuł. Tym razem jest to wykonana w narracyjnych, nieco symulacyjnym i detektywistycznym stylu, graficznie czarno - biała przygodówka zatytułowana: Night Call. Produkcja jest wspólnym dziełem studia Monkey Moon i Black Muffin, wydanym przez zespół Raw Fury, który ma na swoim koncie kilka dobrze przejętych produkcji przygodowych, jak choćby Kathy Rain czy Whispers of a Machine.
 
Współczesny Paryż. Na zewnątrz jest chłodno, zimno gryzie czubki palców, gdy zaciągasz się kolejnym papierosem. Pstryknięciem palców popiół spada na ziemię obok kropli deszczu. Od wielu chłód dni nie odpuszcza. Włączasz lampę w swojej kabinie i przygotowujesz się do rozpoczęcia zmiany. Kto wyląduje dziś z tyłu? 
 
 
Zgodnie z zacytowanym fragmentem, Night Call zabiera nad do Paryża, miejsca trapionego serią brutalnych morderstw, które wstrząsają mieszkańcami tego światowego miasta, ludźmi, którzy mają swoje problemy, ale i swoje tajemnice. W grze wcielamy się w taksówkarza, który podczas swojej zmiany wiezie zupełnie różne osoby, które nie tyle mogą być świadkami brutalnego przestępstwa, ale mogę mieć z nim coś wspólnego.
 
Podczas rozgrywki gracz zetknie się z siedemdziesięcioma pasażerami. Niektórzy z nich poruszać będę bardzo poważne tematy, przeznaczone dla osób dorosłych. Night Call jest przeznaczona jest bowiem dla dojrzałej publiczności.
 
Odniesienia tekstowe do przemocy, aktów seksualnych i używania alkoholu. Potencjalnie wywołanie dialogu z tematami, w tym tragedią, polityką, religią i przemocą. Używanie wulgaryzmów i potencjalnie obraźliwy język. 
 
Z takimi formami przekazu zetniemy się właśnie w Night Call, które jak wspominaliśmy w biuletynach serwowanych Wam na stronie co jakiś czas, ma za zadanie pokazać tę mroczniejszą, ciemniejszą stronę Paryża. 
 
Night Call dostępna jest na Steam w wersji na PC oraz w abonamencie Xbox Game Pass na PC. 
 
Kup grę na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama