dodano: 2019-05-13 18:00:02
PC

Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD powraca w odświeżonej wersji

Autor: agusia16
Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD powraca w odświeżonej wersji
0

Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD, odświeżona wersja klasycznej, rysunkowej przygodówki z serii o niezłomnej piratce powraca na Steam już za kilka dni.
 
O kolejnych przygodach pirata Nelly, w grze zatytułowanej Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD wspominaliśmy Wam już na łamach naszego serwisu w tym miejscu. Dziś możemy przedstawić Wam dokładną datę premiery tegoż klasycznego, rysunkowego point & clicka, który zadebiutuje na platformie Valve, także w polskiej wersji językowej, w formie napisów już 23 maja. Gra dostępna w wersji PC, Mac i Linux. Wydaniem gry zajęło się Application Systems Heidelberg, które ma w swoim wydawniczym portfolio kilka świetnych przygodówek, których recenzje i poradniki mieliśmy okazję dla was tworzyć. Jest wśród nich Unforeseen IncidentsLamplight City czy też zapowiedziana LUNA The Shadow Dust, której premiera już latem. Wydawnictwo ma na swoim koncie także jedną z części serii o przygodach piratki, Nelly Cootalot: The Fowl Fleet
 
Unforeseen Incidents - recenzja
 
Unforessen Incidents - solucja, poradnik
 
Gra pierwotnie wydana została przez Alasdaira Becketta-Kinga w 2007 roku, była prezentem urodzinowym dla jego dziewczyny, który wymknął spod kontroli i w roku 2016 powstała kolejna Nelly o tytule Nelly Cootalot: The Fowl Fleet. Obydwie przygodówki opowiadają różne historie. Nowa odsłona serii, odświeżona wersja Nelly, HD Spoonbeaks Ahoy! przywraca oryginalną grę, dzięki usprawnionemu interfejsowi i ładowaniu większej liczby pikseli i głosowi, który pojawia się tu po raz pierwszy. 
 
Lamplight City - recenzja
 
Lamplight City - solucja, poradnik
 
Nelly Cootalot to przerażająca piratka i miłośnik maleńkich i uroczych stworzeń. Dziewczyna zostaje wybrana przez ducha martwego korsarza do zbadania tajemniczego zniknięcia ptaków zwanych warzęchami. Jej przygoda zetknie ją twarzą w twarz z nikczemnym baronem Szerokobrodym i pozwoli odkryć korupcję i bezmyślne postępowanie Baronii Meeth. Wielowątkowa przygoda Nelly pozwoli jej ratować zagrożone ptactwo, zdobyć wątpliwe przedmioty w imieniu drobnych arystokratów, przechwyć prywatne korespondencje śmiałego pilota, spotkać i pomóc nadprzyrodzonym istotom i wiele innych. 
 
Luna The Shadow Dust - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Remastered Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD to nie tylko rozdzielczość 1920x1080 HD i pełny głos w języku angielskim, ale i dużo więcej ulepszeń, które zostały wprowadzone do oryginalnej gry z 2007 roku.
 
  • Nowa rozdzielczość: Gra działa teraz w pełnej rozdzielczości 1920x1080 HD (jak również inne rozdzielczości panoramiczne). To ogromna zmiana w porównaniu z maleńką, kwadratową oryginalną grafiką
  • Pełne działanie głosu (tylko w języku angielskim): Niezwykle tani głos Alasdaira Becketta-Kinga, prawdziwy Nelly i dosłownie nikt inny. 
  • Obsługa większej liczby systemów operacyjnych: Pełna obsługa systemów MacOS i Linux, a także wszystkich najnowszych systemów Windows.
  • Usprawniony interfejs „wskaż i kliknij”.
  • Ulepszona aplikacja uruchamiająca.
  • Złe dowcipy zastąpiono dobrymi dowcipami (chcemy).
  • Nowy model „biznesowy”
 
Gra jest także niezwykle tania, a przychód z niej trafi do RSPB, brytyjskiej organizacji charytatywnej zajmującej się ptakami. 
 
Nelly Cootalot: Spoonbeaks Ahoy! HD zadebiutuje w dystrybucji cyfrowej na Steam 23 maja, w wersji na PC, Mac i Linux. 

Karta gry na Steam

Odwiedź stronę oficjalną


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama