dodano: 2020-07-11 00:45:02
PC

New World zalicza potężną obsuwę! Amazon zdecydował się wykonać naprawdę mocny i zadziwiający krok

Autor: AnoX
Gra: New World
New World zalicza potężną obsuwę! Amazon zdecydował się wykonać naprawdę mocny i zadziwiający krok
0

New World miało ukazać się w przyszłym miesiącu, stanowiąc ważny krok Amazona na rynku gier Tak się jednak nie stanie i to naprawdę długo. Kiedy zatem odbędzie się premiera?
 
25 sierpnia zbliżał się nieubłaganie, tymczasem po rozpoczętych Alpha testach, twórcy zdecydowali się wyciągnąć wnioski, aby nie zawieść w dniu premiery.
 
Dziś wiemy, że póki co nie dowiemy się jaka będzie jakość New World, ponieważ gra została oficjalnie przesunięta i to na bardzo, bardzo odległy termin. W końcu mowa jest tutaj dopiero o... wiośnie 2021 roku!
 
 
Pierwotnie tytuł miał się ukazać właśnie wiosną tego roku, ostatecznie większość oczekujących będzie musiała odczekać kolejne miesiące na debiut nadchodzącego i nieźle zapowiadającego się MMORPG-a.
 
Po kilku miesiącach testów ostatecznie do Aeternum wyruszymy z opóźnieniem, jednakże w zamian mamy się spodziewać nie tylko dopracowanej gry, ale także i zaimplementowania nowej serii atrakcji skierowanej do społeczności.
 
 
W przyszłości spodziewać się możemy zapisów do beta testów, które w ramach dostępnej zawartości mają być dostępne dla fanów którzy zdecydowali się dotychczas na zamówienie przedpremierowe.
 
New World ukaże się wiosną 2021 roku.
 

źródło: https://www.newworld.com/en-us/news/articles/release-update

Komentarze (0):
Reklama
Reklama