dodano: 2020-03-12 11:40:01
PCPS4PS4 PROPS5STR

Przyszłość CD Projektu RED powoli się kształtuje, choć bez Geralta!

Autor: AnoX
Przyszłość CD Projektu RED powoli się kształtuje, choć bez Geralta!
24°
0

Adam Kiciński w nowym wpisie podzielił się interesującymi informacjami o Cyberpunk 2077 i kolejnej grze studia z segmentu AAA. Co czeka studio?
 
Największe polskie studio oficjalnie ogłosiło, że prace nad Cyberpunnk 2077 przebiegają bez problemu, a data premiery ma być pewna do zrealizowania i osiągnięcia.
 
CDP RED nie obawia się tego, że sytuacja na świecie może doprowadzić do zamknięcia największych imprez na globie, gdyż opracowano odpowiednie plany promocji produktu także na taki wariant.
 
Firma w razie potrzeby będzie prezentować swoją najnowszą grę innymi metodami, choć jeżeli sytuacja z koronowirusem się ustabilizuje, gra pojawi się także na imprezach.
 
 
C2077 będzie rozwijany przez długi czas po premierze, nie tylko za sprawą aktualizacji czy dodatków, ale także gier planszowych, komiksów, figurek oraz pozostałych gadżetów czy ubrań.
 
Aktualnie obowiązująca strategia do 2021 roku zostanie po premierze tytułu zmieniona, dzięki czemu poznamy pewnego typu ramy dotyczące przyszłości oraz planów na kolejne miesiące i lata.
 
Na ten moment odbywają się prace koncepcyjne nad nową grą AAA, opracowywaną już po debiucie wspomnianego Cyberpunka. Co ważne, nowa strategia firmy ma zakładać chęć opracowywania większej ilości produkcji wysokiej jakości w krótszym czasie.
 
cyberpunk2077_po_e320191
 
Kiciński potwierdził, że nie mamy co liczyć na kolejne przygody Geralta z Rivii, ponieważ jego historia została oficjalnie zakończona i nie będzie kontynuowana. Niemniej nie wykluczona jest nowa gra w wiedźmińskim uniwersum, jednakże z innym bohaterem... lub w Ciri w tej roli.
 
Najnowszy tytuł w ramach przedsprzedaży osiąga jeszcze bardziej satysfakcjonujące rezultaty aniżeli Dziki Gon, przy czym tym razem stosunek wersji pudełkowych i cyfrowych się nieco wyrównał.
 
[Komentarz redaktora] Z każdym miesiące obserwować możemy jak wielka uwaga koncentruje się na CD Projekcie i jak istotne stają się poszczególne decyzje oraz opinie, które mają wpływ na notowania oraz atmosferę. Na szczęście firma wchodzi na wyższe poziomy i stara się przewidywać potrzeby oraz pytania, które będą kierowane z wielu stron.
 
CD Projekt RED jest największą polską spółką zajmującą się produkcją gier obecną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

źródło: strefainwestorow.pl/artykuly/gaming/20200310/cyberpunk-2077

Komentarze (0):
Reklama
Reklama